Топ-5 доступних яхт від найкращих верфей

У цій статті ми розповімо вам про кілька відомих верфей і їх яхтах, які відносяться до недорогого сегменту. Вартість прогулянки на яхті багато в чому залежить від обраного човна (ймовірно, навіть найбільшою мірою на яхті). Тому дуже важливо вибрати правильний бюджет. Але в той же час досить комфортний і добре укомплектований варіант. Тому ми представляємо топ-5 доступних яхт від кращих світових виробників.

Найкращі верфі світу

Виробників в цьому сегменті небагато. Особливо, якщо мати на увазі досить великі з хорошою інфраструктурою та системами технічної підтримки. Продукція описаних тут компаній вже тривалий час займає лідируючі позиції на ринках не тільки в недорогому сегменті вітрильні яхти, а також серед моторні човни та катамарани.

Найкращі у світі верфі знаходяться у Франції та Німеччині. Тут варто відзначити такі: Jeanneau, Beneteau Dufour, Bavaria, Hanse, Dehler. Вся їх продукція має естетичний дизайн, практична, надійна, з хорошою ергономікою. Хороші натуральні та синтетичні матеріали, такі як дерево, скло, алюміній, карбон використовуються навіть у недорогих моделях.

Ці виробники тісно конкурують між собою, а значить, намагаються бути в тренді і використовують передові сучасні технології. І при цьому всі ці суднобудівні заводи на ринку дуже довго, вони встигли заслужити репутацію надійного партнера. Так, наприклад, французька Jeanneau будує яхти вже понад 60 років, а лідер ринку Beneteau цього року святкує своє 137-річчя! Звичайно, чим іменитіше бренд, тим дорожче коштує його продукція, але варто зауважити, що човни бюджетного сегмента є у всіх.

Багато класичних моделей з Баварії та Ганзи випускаються цими брендами вже більше 10 років. Дійсно, вони регулярно піддаються рестайлінгу, обзаводяться новим обладнанням, але все-таки в їх основі лежать перевірені часом і морськими милями рішення і так подобаються яхтсменам.

Отже, перейдемо безпосередньо до нашого списку.

Топ-5 доступних яхт

Тут ми наведемо ціни на ці моделі. Оскільки від них напряму залежить вартість утримання яхти і, як наслідок, вартість її оренди, немає значення, в якій країні світу і в який сезон. Отже, ось наш короткий список бюджетних човнів, топ-5 доступних яхт:

1. Баварський крейсер 46.

Топ-5 доступних яхт від найкращих верфей - 2 - Sparks Life Ukraine

Ця модель випускається компанією Bavaria з 2013 року. Крейсерська яхта Bavaria Cruiser 46 (довжина 14,3 м, осадка – 2,1 м) має середземноморський кокпіт. На борту 4 двомісні пасажирські каюти. Його корпус виготовлений зі скловолокна та сертифікований за стандартом CE (A). Тобто човен може плавати у відкритому морі. Що стосується вартості Bavaria Cruiser 46, то вона починається від 190 000 € (без урахування податків).

2. Hanse 445.

Топ-5 доступних яхт від найкращих верфей - 4 - Sparks Life Ukraine

Вітрильна яхта німецької верфі Hanse 445 також була представлена ще в 2013 році. Ця крейсерська яхта Hanse 445 має довжину 13,5 м і осадку 2,25 м. Також тут є 4 двомісні каюти. Вартість нової яхти такого типу становить приблизно 158 000 € (без урахування податків).

3. Салона 45.

Топ-5 доступних яхт від найкращих верфей - 6 - Sparks Life Ukraine

Salona 45 від верфі Salona Yachts також є цікавим недорогим варіантом. Його довжина приблизно 13,5 м, ширина – 4,2 м. Його 4 каюти можуть вмістити до 8 осіб. Ціна такої яхти починається від 175 000 € (без урахування податків).

4. Дюфуор 46.

Топ-5 доступних яхт від найкращих верфей - 8 - Sparks Life Ukraine

Це популярна модель відомої французької верфі, представлена в 2015 році. Довжина її корпусу становить 14,2 м, а осадка — 2,2 м. На борту 5 двомісних кают на 10 місць. Dufuor 46 має сертифікат CE (A). Його вартість починається від 215 000 євро.

5. Елан 45.1.

Топ-5 доступних яхт від найкращих верфей - 10 - Sparks Life Ukraine

Найновішою моделлю в нашому списку є Elan 45.1. Його вже третій рік випускає верф “Елан”. Його довжина 13,85 м, а осадка 1,9 м. На борту може розміститися до 6 пасажирів (3 двомісні каюти). Сертифікація CE (A) також усе завдячує цій яхті плавати у відкритому морі. Його початкова вартість становить 176 000 € (без урахування податків).

Ці топ-5 доступних яхт, представлених тут, не тільки недорогі, але й комфортні та надійні. Якщо ви їдете в круїз і вам пропонують один із цих човнів, ви повинні знати, що це хороші варіанти.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.