Орендувати яхту з капітаном чи без?

Оренда яхти з капітаном або без користується популярністю у туристів і дозволяє сповна насолодитися всією красою місцевості. Щоб брати напрокат яхти, не обов’язково володіти навичками управління судном. Зараз можна вирушити в дорогу як самостійно, зі своєю компанією, так і з капітаном на борту.

Як правило, орендувати яхту можна для різних заходів:

 • весільне свято;
 • День народження;
 • романтичне побачення;
 • круїз.

Також судно можна взяти напрокат для екстремальних видів спорту (наприклад, занурення з аквалангом), перегляду пам’яток або просто спокійного відпочинку на воді. Подорож на яхті або катамарані принесе нові емоції у ваш відпочинок.

Особливості оренди яхти

Якщо спочатку здається, що оренда яхти класу люкс – це дуже просто і швидко, то в процесі ви зрозумієте, що все складніше. По-перше, важливою умовою поїздки є вибір майбутнього маршруту. Також варто прорахувати, скільки часу необхідно безпосередньо на подорож на яхті, а скільки на ознайомлення з околицями. Це дозволить визначити, скільки літрів палива вам знадобиться, а також термін оренди.

Зараз у світі пропонується чималий асортимент різновидів яхт. Однак їх можна умовно поділити на три основні типи:

 • моторні;
 • вірусні яхти;
 • моторно-вітрильні.

Якщо ви хочете вирушити на романтичне побачення, краще вибрати судно з вітрилом. Але шлях яхти повністю залежатиме від напрямку і сили вітру. Моторні яхти мають кілька двигунів, завдяки яким судно може рухатись на різних швидкостях, на які зовсім не впливає вітер. Але тут буде потрібно більше палива. А парусномоторні судна є універсальними. Вони мають вітрило і мотор і можуть пересуватися різними способами.

Переваги та недоліки оренди яхти з капітаном

Наша чартерна яхтова компанія пропонує взяти в оренду судно як з капітаном, так і без. Деякі туристи вважають за краще мати на борту шкіпера, щоб повністю насолодитися відпочинком і не дбати про рух яхти. Розглянемо переваги замовлення судна з капітаном:

 • вам не потрібні права міжнародного зразка, які дозволяють керувати яхтою;
 • не потрібний досвід водіння судна;
 • капітан підкаже цікаві маршрути, розповість про пам’ятки;
 • часто, шкіпери досить комунікабельні і легко вписуються в компанію, розбавляючи атмосферу.

З недоліків такого виду оренди можна назвати вартість. Капітан, звичайно, бере гроші за свої послуги. Крім того, йому потрібне харчування, але це невеликі витрати. Також слід враховувати, що на яхті, крім вас, буде стороння людина.

Переваги та недоліки оренди яхти без капітана

Оренда яхти без капітана – це самостійний круїз без сторонніх осіб. Нині такий варіант найпопулярніший серед туристів. Ви зможете самі вибрати маршрут свого відпочинку. Орендувати через чартер яхти або катамаран без капітана можна через сайт компанії Sparks Life всього за кілька кліків.

Серед переваг самостійних подорожей на судні те, що оренда виходить набагато дешевше. Плюс, ви самі вибираєте, чим займатися і куди податися.

З недоліків можна виділити заставу, яку доведеться залишити на випадок зіпсування яхти, а також необхідність мати міжнародні права для управління. Крім того, при подорожі без капітана ви не зможете подивитися на закриті райські марини та навряд чи знайдете дикі місця, які міг би показати місцевий професіонал.

Що ж маємо в результаті?

Оренда яхти з капітаном або без Sparks Life – це впевненість у комфортному та приємному відпочинку, який надовго залишиться в пам’яті. Це чудова можливість чудово відпочити на морі без зайвих турбот. Якщо повністю хочете присвятити себе подорожі та своїй компанії, замовляйте собі на судно капітана. Професіонал буде якісно керувати яхтою та проведе екскурсію, якщо ви цього захочете. Якщо ви можете керувати яхтою самостійно і маєте необхідні документи, можна взяти судно в оренду без шкіпера.

Звертайтеся до консультантів нашої компанії вже зараз, щоб узяти напрокат сучасну яхту та вирушити до незабутнього круїзу.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.