Оренда яхти на Сейшелах

Відображаються усі з 4 результатів

Катамаран Bali 4.5

4 10 2020

Сейшели (Праслін)

$4,880

Вітрильна яхта Dufour 520 Grand Large

5 10 15x4,8

Сейшели (Праслін)

$3,900

Катамаран Lagoon 450 F

4+2 8 14x7,92

Сейшели 

$5,550

Сейшельські Острови, або, як їх ще часто називають, Сейшели – це невелика острівна держава в Індійському океані.

Архіпелаг із понад 100 островів розташований на північ від Мадагаскару, і на захід від Мальдів, з якими вони ділять загальносвітову популярність серед любителів морського туризму.

Білі пляжі, пальми та чиста блакитна вода, в якій плавають сотні різнокольорових рибок – це все Сейшели. Оскільки місцеві визначні пам'ятки в основному розкидані островами, то для того, щоб побачити більшу їх частину, вам потрібен відповідний транспорт, тому оренда яхти на Сейшельських островах – це оптимальний вибір для активного відпочинку в цьому райському куточку.

Оскільки туризм – ключова галузь місцевої економіки, тут намагаються створити ідеальні умови для відпочинку: місцева інфраструктура для морського туризму дуже розвинена, тут є марини та непоганий флот суден, тож з орендою яхти на Сейшелах проблем бути не повинно.

Що можна подивитися, орендувавши яхту на Сейшельських островах?

Місто для екскурсій тут фактично немає, єдине місто – це столиця, Вікторія.

Так що місцевий туризм розвивається переважно за рахунок відпочинку на морі. Сейшели славляться своїми пляжами та чудовим кліматом, який дозволяє відпочивати на морі весь рік.

Більшість людей їдуть сюди саме за можливістю полежати на пляжі та купуватись. Крім того, на Сейшелах добре розвинені серфінг, кайтінг та дайвінг.

Пляжний відпочинок, або оренда яхти на Сейшелах - ось найпопулярніші види відпочинку тут.

Найпопулярніші пам'ятки – природні об'єкти на віддалених острівцях. Ось зразковий список місць, куди ви зможете вирушити, взявши в оренду яхту на Сейшелах.

 • Острів Вікторія;
 • Острів Мае;
 • Острів Праслен;
 • Острів Арід;
 • Острів Кюрйоз;
 • Острів Берд;
 • Острів Коетіві;
 • Острів Фаркуар;
 • Острів Фрегат.

Як вибрати яхту в оренду

Якщо ви – новачок, вибір судна для оренди може виявитися досить складним завданням. На загальну вартість судна впливає ряд факторів:

Рік випуску

Звичайно, чим новіше судно, тим дорожча його оренда. При цьому, вартість оренди трирічної яхти не відрізняється від вартості нової, вартість яхти, віком до 10 років, приблизно на 15% нижча, а ті судна, які мають вік понад 10 років, дешевші приблизно на 30%.

Тип судна

Найдешевші – невеликі вітрильні яхти, моторні яхти будуть дорожчими, а великі суперяхти та катамарани – найдорожчі, але при цьому вони комфортніші, просторіші та краще оснащені. Як привило, катамаран за простором і зручністю можна порівняти з яхтою на 25% довшою.

Кількість кают та санвузлів

Будь-яке судно розраховане на певну кількість людей, як правило в каютах розміщуються по 2 особи і на 1 каюту припадає 1 санвузол/ванна, але бувають інші варіанти. Природно, що чим більше зручностей, тим дорожча оренда. Пам'ятайте, що якщо ви користуєтеся послугами шкіпера, йому теж потрібно надати окреме місце.

Комплектація

Коли ви переглядаєте оголошення по оренді яхти, там у повному описі зазначено, що саме є на борту, у тому числі різне обладнання та побутові пристрої. Природно, що чим більше різних пристроїв, тим дорожча оренда, але без деяких ви можете спокійно обійтися, тому уважно переглядайте опис.

Опції

Цей пункт стосується не вибору човна, а вибору чартерної компанії. На прикладі двох однакових судів можна оцінити страхові депозити, і вартість додаткових сервісів кожної з компаній. Різниця може виявитися досить суттєвою.

Звичайно, для того, щоб вибрати найкращий для себе варіант, потрібно витратити досить багато часу вивчаючи описи різних суден від різних чартерних компаній.

На пошук та аналіз можуть піти годинник, або навіть дні.

Тому, щоб заощадити свій час та сили, а ще щоб убезпечити себе від несподіванок, рекомендуємо вам скористатися послугами нашої компанії з оренди яхти.

Наша компанія – це команда любителів морського спорту, відпочинку та плавання, які бажають показати своїм клієнтам дивовижний морський світ. Кількість клієнтів компанії з кожним сезоном збільшується, і вони залишають лише позитивні відгуки про свої поїздки. Бажаєте вирушити у подорож на яхті? Виконайте цю мрію вже зараз, оренда яхти доступна для кожного!

Чому варто орендувати яхту у Sparks Life Worldwide:

 • Сертифікований орендодавець суден;
 • Колосальний досвід організації чартерів яхт;
 • Налагоджені схеми роботи з партнерами по всьому світу;
 • Робота тільки з надійними та перевіреними партнерами;
 • Оперативний пошук інформації та організація оренди яхти;
 • Підтримка клієнтів у цілодобовому режимі;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Тільки сучасні яхти в чудовому стані;
 • Гарантія безпеки.
Щоб замовити оренду яхти вже сьогодні, зв'яжіться з нашими консультантами. Ми допоможемо втілити ваші мрії в реальність та організуємо чудовий відпочинок швидко та якісно.


Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.