Оренда катамарана

Показано 1–12 із 53

Катамаран Bali Catspace

4 8 2020 12,33x6,59

Італія (Marina di Portisco)

На запит

Катамаран Lagoon 52 Fly

6 14 2020 16x8

Кариби (Антігуа)

$7,290

Катамаран ANDROMEDA

4 8 12x6

Туреччина (Мармаріс)

$2,320

Катамаран COCO D

4 10 2019 12x7

Туреччина (Мармаріс)

$3,450

Катамаран MILLY

4 9 2013 13x7

Туреччина (Мармаріс)

$4,510

Катамаран SKY ADA II

5 12 2020 14x8

Туреччина (Мармаріс)

$7,130

Катамаран Eskimo

4 10 2020 11,75x6,76

Іспанія (Сан Мігель (Тенеріфе))

$2,900

Катамаран Saba 50

4 8 2018 14,98x8

Італія (Marina di Portorosa)

На запит

Катамаран AMBER

3 8 2016 12x7

Туреччина (Мармаріс)

$2,910

Катамаран SKY MARIA

4 2016 12x7

Туреччина (Мармаріс)

$3,130

Катамаран Aquila

4 8 2019 11,75x6,63

Іспанія (Пальма Куарентена)

$2,900

Катамаран ARVEN

4 10 2020 12x7

Туреччина (Мармаріс)

$3,300

Яхтинг на катамарані

Катамаран – це один із різновидів яхт. На відміну від звичайних вітрильних та моторних човнів, у яких один корпус, у катамарана їх два. Такий принцип побудови човнів застосовується вже давно народами Індійського океану (цьому типу контракції не менше 4 тисяч років)

Завдяки своїм особливостям, у катамарана є ряд переваг перед звичайною яхтою, щоправда, слід зазначити, що у нього є й недоліки. Так що якщо ви збираєтеся орендувати катамаран, цей матеріал буде корисним.

Точно так само, як і яхти, катамарани бувають круїзними (з каютами, кухнею, санвузлами та ін зручностями) і спортивними (створені для максимальної швидкості, маневреності та інших морехідних якостей). Спортивні судна використовуються для спортивних змагань, різних регат і т.д. Тут ми не розглядатимемо їх.

Тому, коли ми говоримо «оренда катамарана», ми матимемо на увазі саме круїзні судна. Це комфортні великі човни, які призначені спеціально для тривалого проживання великої групи людей. Фактично, катамаран - це човен-готель, повністю автономний транспорт, в якому є все, що потрібно для комфортного життя. Прикладами таких суден можуть бути Lagoon.

Чому катамарани кращі за яхти

Конструкція двох корпусів має ряд переваг перед однокорпусними суднами:

  • Стійкість

Завдяки особливостям його конструкції, катамаран майже не крениться (максимум на 5° при дуже сильному розгойдуванні), навіть на сильних хвилях. Це дуже хороша новина для тих, хто страждає на морську хворобу.

Якщо порівнювати катамаран з іншими видами човнів, то ефект заколисування на ньому найслабший. Відсутність різких кренів зводить можливість випадання людини за борт майже до нуля.

  • Простір

При однаковій довжині, площа катамарана істотно (до 50%) більша, ніж у яхти. Палуба тут дуже широка і велика, каюти просторіші і рознесені на велику відстань, і знаходяться на одному рівні.

Тут всі приміщення більші та комфортніші, ніж на яхтах, тому кожному буде достатньо місця.

  • Невеликий осад

Ця особливість дає перевагу на якірних стоянках на мілководді. Ви зможете підпливти максимально близько до берега і при цьому не сядете на мілину.

Це особливо актуально в деяких регіонах, наприклад, на Мальдівах, де багато невеликих атолів, а глибина навколо них мінімальна. Оренда катамаранів – дуже популярна у таких регіонах.

  • Безпека

Вірогідність того, що сучасний катамаран перевернеться майже дорівнює нулю.

Навіть отримавши пробоїну катамаран триматиметься на воді, його дуже важко потопити.

Переваги яхти перед катамараном

А тепер давайте розглянемо недоліки катамаранів:

Так що ж вибрати?

Універсальної відповіді на це питання звичайно ж немає, адже запити та побажання у різних клієнтів сильно відрізнятимуться. Головне – це те, наскільки добре обране вами судно здатне задовольнити поставлені перед ним цілі.

Ось зразковий опис ситуацій, коли більше підійде той чи інший тип:

Що вибрати у тій чи іншій ситуації – вибирати вам. Якщо ви хочете взяти катамаран в оренду, зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть вам вибрати оптимальний варіант з точки зору ціни-комфорту, місткості.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.