Оренда моторної яхти

Показано 1–12 із 64

Моторна яхта Sea Ray 42

2 10

Домінікана (Casa de Campo)

$2,250

Моторна яхта PRINCESS 42

2 12

Тайланд (Пхукет)

Від: $2,405

Моторна яхта SEÇİL

4 12 25x6

Туреччина (Кемер)

$1,400

Моторна яхта Champagne Girl

2 10 11,5x4,5

Домінікана (Casa de Campo)

$1,650

Моторна яхта MY ALLEGRO

2 12

Туреччина (Анталія)

$900

Моторна яхта CARVIER

2 12

Туреччина (Ізмір)

На запит

Моторна яхта VOYAGER

3 12

Туреччина (Анталія)

$800

Моторна яхта MY YILDIRIM

2 12

Туреччина (Анталія)

$600

Моторна яхта ANDIAMO

4 8 2020 20x5

Туреччина (Анталія)

$1,100

Моторна яхта IPEK

4 12 20x5

Туреччина (Анталія)

$800

Моторна яхта Azimut 55

3 14 2007 17x4,75

Домінікана (Casa de Campo)

$3,600

Моторна яхта Aicon 56

3 14 17x4,8

Домінікана (Casa de Campo)

$3,000

Орендувати моторну яхту

Коли ви вирушаєте в морський круїз, ви, звичайно ж, хочете велику швидку, комфортну, добре укомплектовану яхту по мінімальній ціні (хто ж не хоче :). Щоправда, отримати все і відразу не вийде, це просто неможливо. Але можна отримати прийнятний компроміс, баланс між ціною, якістю, комфортом, швидкістю, місткістю тощо.

Тому, щоб якнайкраще орендувати моторну яхту ви повинні розуміти деякі базові правила вибору. І тут ми розглянемо основні фактори, які впливають на вибір і що потрібно враховувати при оренді моторної яхти (не важливо де саме).

При виборі судна вам зазвичай пропонують не тільки моторні яхти, а й вітрильні судна. І те й інше має свої переваги та недоліки. Ось основні причини, які спонукають вибрати той чи інший вид судна:

Параметри моторної яхти, що визначають вартість її оренди

Рік випуску моторної яхти

Звичайно, чим новіше судно, тим дорожче буде його оренда. Це не новина і стосується будь-якого транспорту. А ось щодо саме моторної яхти, то тут потрібно враховувати наступне:

 • Зовсім нову яхту, яка тільки-но прийшла з верфі брати не рекомендується, тому що вона не пройшла обкатку, там може щось зламатися, або піти не за планом, краще орендувати яхту, яку вже брали цього сезону.
 • Найдорожче вам обійдеться оренда моторних яхт віком до 1 року. Вартість 3-річної яхти буде +/- на 15% нижче, але при цьому її технічний стан буде близьким до ідеального, і ви не помітите цієї різниці. Нема рації переплачувати.
 • Оренда яхт у віці 5-10 років пов'язана з певними ризиками поломок Так що їх не рекомендується брати недосвідченим яхтсменам для власного управління. Рекомендується скористатися послугами професійного шкіпера. Вартість такого судна буде помітно (приблизно на 30%) нижчою за вартість нової яхти.

Тип човна

При виборі судна вам зазвичай пропонують не тільки моторні яхти, а й вітрильні судна. І те й інше має свої переваги та недоліки. Ось основні причини, які спонукають вибрати той чи інший вид судна:

Моторна яхта

Парусна яхта

За
 • Швидка та комфортна яхта;
 • не залежить від погодних умов та сезонності.
 • Неповторна атмосфера романтики під вітрилом;
 • дешевше за моторну яхту.
Проти
 • Найдорожче вітрильної яхти аналогічного розміру;
 • великі витрати на паливо.
 • Сильно залежить від погодних умов;
 • менше простору, ніж на моторній яхті аналогічного класу.

Модель та комплектації

Тут ми не розглядатимемо переваги та недоліки тієї чи іншої моделі, а лише виділимо наступну закономірність: більш старі моделі менш комфортні, ніж ті, які випустили менше 10 років тому. Приблизно у 2010 році відбулася важлива зміна у тренді проектування невеликих суден (яхт та катамаранів) – виробники почали більше уваги приділяти комфорту та розширенню простору на судні.

Це стосується не будь-якого окремого виробника, це – загальносвітовий тренд. Так, за однієї і тієї ж довжини, виробники прагнули отримати більше простору в каютах і кокпіті, з'явився другий штурвал (навіть на маленьких яхтах). Тож порівнювати яхти однакових розмірів 2009 та 2012 років випуску не варто, вони суттєво відрізнятимуться.

Пам'ятайте, що яхта однієї моделі можуть мати різну комплектацію. При цьому далеко не всі пристрої, які є в тій чи іншій комплектації, стануть у нагоді саме вам, але вони точно позначаться на загальній вартості. Тому варто уважно вивчити опис до конкретного човна.

Кількість кают та ванн/санвузлів

В описі будь-якого судна є чітка вказівка максимальної кількості пасажирів на борту, а також кількість кают та санвузлів. У жодному разі не допускається брати на борт більше людей. Це заборонено правилами техніки безпеки. Каюти, як правило, двомісні, ліжка там або двомісні, або двоярусні, бувають і тримісні каюти.

Також вартість (і комфорт) залежить від кількості санвузлів – що більше, то краще. Як правило, на одну каюту припадає окремий санвузол, чи кількість санвузлів на 1 менша, ніж кают.

Також потрібно пам'ятати про те, що якщо ви наймаєте шкіпера, він теж має десь розташовуватися. Тож потрібно уважно вивчити план судна та його пасажиромісткість та враховувати це при оренді.

Що з цього важливіше вирішувати вам, універсального оптимального рішення для всіх не існує.

Якщо у вас є питання з приводу того, як вибрати моторну яхту в оренду, зверніться до наших менеджерів, вони докладно опишуть вам переваги та недоліки всіх доступних варіантів та допоможуть підібрати те, що підійде саме вам.

Наша компанія – це команда любителів морського спорту, відпочинку та плавання, які бажають показати своїм клієнтам дивовижний морський світ.

Кількість клієнтів компанії з кожним сезоном збільшується, і вони залишають лише позитивні відгуки про свої поїздки.

Бажаєте вирушити у подорож на яхті? Виконайте цю мрію вже зараз, оренда яхти доступна для кожного!

Чому варто орендувати яхту у Sparks Life Worldwide:

 • Сертифікований орендодавець суден;
 • Колосальний досвід організації чартерів яхт;
 • Налагоджені схеми роботи з партнерами по всьому світу;
 • Робота тільки з надійними та перевіреними партнерами;
 • Оперативний пошук інформації та організація оренди яхти;
 • Підтримка клієнтів у цілодобовому режимі;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Тільки сучасні яхти в чудовому стані;
 • Гарантія безпеки.

Щоб замовити оренду яхти вже сьогодні, зв'яжіться з нашими консультантами. Ми допоможемо втілити ваші мрії в реальність та організуємо чудовий відпочинок швидко та якісно.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.