Оренда гулета

Показано 1–12 із 21

Гулет GRAND SAILOR

5 10 2019 24x6

Туреччина (Мармаріс)

$6,250

Гулет ESMA SULTAN

7 14 2018 37x8

Туреччина (Мармаріс)

На запит

Гулет 8 KAYHAN

6 12 2008 30x7

Туреччина (Фетхіє)

$8,800

Гулет DERYA DENIZ

5 10 2013 24x7

Туреччина (Мармаріс)

$5,500

Гулет WHITE ROSE

4 8 2011 25x6

Туреччина (Гечок)

$1,800

Гулет MEHMET AYAZ

5 10 25x7

Туреччина (Гечок)

$12,600

Гулет COBRA KING

5 12 2016 39x8

Туреччина (Гечок)

$21,000

Гулет KAYHAN 4

5 10 2012 29x7

Туреччина (Фетхіє)

$11,550

Гулет DURAMAZ

6 12 30x7

Туреччина (Фетхіє)

$10,900

Гулет PRENSES SELIN

9 18 2015 37x8

Туреччина (Фетхіє)

$8,400

Гулет ALATURKA 2

9 20 2013 26x6

Туреччина (Фетхіє)

$5,400

Гулет AZRACAN

2 4 2016 19x6

Туреччина (Бодрум)

$800

Орендувати гулет

Яхта, або катамаран - це популярні судна, які є майже скрізь. Але якщо ви хочете чогось оригінального та екзотичного, оренда гулета – ось що вам потрібно. Гулет – традиційний дерев'яний човен у Середземномор'ї.

Їх використовували рибалки та торговці ще у 18-19 століттях. Фактично гулет був основним видом транспорту до появи пароплавів. Але зі збільшенням кількості туристів та розвитком сфери морських круїзів, оренда гулетів, особливо в Туреччині стала популярною та затребуваною послугою.

Сучасний гулет схожий на свого історичного предка скоріше зовні, всередині – це сучасна яхта з усіма звичними атрибутами та зручностями. Тут є каюти, санвузли, кухня та спільні приміщення. Це велика яхта, на якій багато місця.

Її конструкція не передбачає швидких та різких маневрів. Гулет розрахований на тихий відпочинок у морі для великої групи людей. Гулет має вітрила, але якщо його історичний прототип з їх допомогою переміщався в море, то на сучасних суднах вони майже ніколи не використовуються.

Бо габарити цього човна дуже великі, він здатний розганятись лише до 10 вузлів, відповідно, в далекий маршрут він не вирушить, але запасів на борту точно вистачить на тижневий тур J

Найкраще зберегла традиції гулетобудування Туреччина. Тут є верфі, які випускають нові судна, та популярні курорти, на яких процвітає оренда гулетів – Бодрум та Мармаріс.

Особливості оренди гулету

  • Гарна місткість та автономність. Як ми вже зазначали, гулет - це великий човен, в середньому його довжина становить 20-30 метрів, тому він може взяти на борт досить велику групу. Там є просторі палуби, зони відпочинку, салони, в каютах є кондиціонери, душові та туалети. Гулет – це невеликий пересувний готель. Так, гулет не відрізняється швидкістю, зате він дуже місткий. Його величезні ємності для води та дизеля дозволяють перебувати в автономному плаванні тижнями, тому заходити до марини для дозаправки можна набагато рідше. До того ж, у самих каютах достатньо місця навіть для великого багажу. Якщо звичайна яхта розрахована в середньому на 10 осіб (4 каюти), то на гулеті зможуть комфортно розміститися і 20 пасажирів та ще й з командою.
  • На відміну від звичайної яхти, яку здають зі шкіпером або без, гулети в оренду здають разом з цілою командою. Тобто, крім капітана, який керуватиме судном, у вашому розпорядженні буде кухар і обслуговуючий персонал, вони виконуватимуть роботу на борту під час круїзу. Тобто, мінімум три людини, крім капітана, забезпечуватимуть вам комфорт і затишок на борту. При цьому команда живе в окремій спеціально відведеній для них секції на борту.
  • А тепер, мабуть, найцікавіша перевага. При попередньому замовленні у правильний час чартер гулета обійдеться вам приблизно в стільки ж, скільки оренда звичайної невеликої яхти до 10 осіб. Але при цьому ви отримаєте судно вдвічі більше і з командою на борту! Тут діє така сама система, що й при оренді яхт – ви берете судно у суботу та здаєте п'ятницю, тобто замовляєте тижневий тур. Якщо брати гулет на пару днів, то вартість у розрахунку на день буде значно вищою. Це можна робити хіба що на самому початку і наприкінці сезону, тобто у квітні або жовтні, коли ціни на оренду човнів у оренду човнів в Туреччини мінімальні.

Вартість чартеру гулета

Отже, розглянемо, що входить у загальну вартість оренди гулета.

Стандартний набір

Сюди входять такі речі, як вартість оренди місця в каюті, вартість палива, постільна білизна + рушники, плата за стоянки у маринах, послуги екіпажу, прибирання на судні.

Харчування

Це може бути організовано по-різному. Як правило, чартерна компанія пропонує свій стандартний план, за яким вони працюють («все включено», триразове харчування та ін.), або побажання щодо продуктів обговорюються окремо.

Відповідно, харчування або включено до стандартного набору, або оплачується окремо.

Барне меню + розваги на березі

Якщо не використовується схема «все включено», вартість відвідування ресторанів, розваги на березі, коктейлі та інші спиртні напої оплачуються окремо, це приблизно + 30% до вартості туру

Сезонні знижки

Загальна вартість оренди залежить і від сезону. Високий сезон тут – червень-серпень, а квітень, травень, вересень та жовтень вважаються низьким сезоном. Коливання цін на чартер гулетів може становити аж 50%.

Якщо говорити про стандартний невеликий гулет на 7 кают і 14 гостей, він обійдеться вам приблизно в 7000 євро за тиждень, або 500 євро за людину. Це – ціна у низький сезон.

Більше пасажирів – менша загальна ціна на одного. У високий сезон ціна може зрости вдвічі.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.