Особливості відпочинку на яхті у Чорногорії

Чорногорія – це невелика морська країна з комфортним кліматом та напрочуд гарною природою. Вона знаходиться у Південно-Східній Європі та межує з Хорватією, Боснією, Сербією, Косово та Албанією. Берегова лінія знаходиться на Адріатичному морі і становить 293 кілометри завдовжки, що ідеально підходить для морських круїзів на яхті в Чорногорії.

Високі гори та середньовічні міста виходять до моря, а на узбережжі налічується понад 120 пляжів! Багато туристів обирають відпочинок на яхті саме в Чорногорії, оскільки тут можна отримати тишу та спокій, побачити безліч неймовірної краси пейзажів та усамітнитися з природою.

Чому Чорногорія ідеально підходить для яхтингу

Чорногорія – найкраще місце для яхтингу. Красива природа, чиста вода, найсмачніші страви місцевої кухні, доброзичливі люди – все це ви знайдете у цій казковій країні.

Перевагою відпочинку на яхті в Чорногорії можна назвати ідеальні погодні умови. На чорногорському узбережжі переважає середземноморський клімат. Влітку температура в середньому становить 27 °C, що сприяє приємному теплому відпочинку.

У цьому чудовому місці високорозвинена інфраструктура, є комфортабельні марини і є безліч яхт для оренди. Важливим плюсом є також той факт, що ціни тут значно нижчі, ніж у Європі.

Особливості на яхті в Чорногорії

Подорожі на яхті в Чорногорії стали популярною туристичною розвагою, яка дозволяє побачити країну лише з найкращих ракурсів. Тож які особливості має цей вид відпочинку в Чорногорії?

  • Сезонність. Високий сезон для яхтингу в Чорногорії триває з травня до вересня. Провесною і в жовтні ще можна орендувати моторні і вітрильні яхти і катамарани, але в цей час можливі шторми і зливи.
  • Оптимальні умови. Абсолютно всі міста Чорногорії мають свої пристані для яхт, що досить зручно.
  • Найкращі маршрути та місця для відвідування.

Ось основні з них:

  1. Котор. Невелике містечко, відносно недоторкане туризмом і має дуже автентичний місцевий шарм. Окреме задоволення – прогулюватися старовинним містом, багатим на різні фортеці, сувенірні крамниці, гарні пляжі та старовинні ресторани та бари.
  2. Будва. Найвідвідуваніше місце в Чорногорії, яке зачаровує своїм Старим Містом із фортецями та старовинними спорудами.
  3. Бар. Маленьке містечко з гаванню, відоме своїми оливковими деревами та хвойними лісами, історія якого налічує понад 2500 років. Саме тут знаходиться найбільший у країні ринок Тополіця.
  4. Тіват. Тут знаходиться найпопулярніша марина для суперяхт Porto Montenegro, також відома як найамбіційніший проект Чорногорії. Вона розкішна, пишна та чудова. Багато хто приїжджає сюди, щоб прогулятися, поїсти страви з морепродуктів та фотографуватися на тлі яхт мільярдерів на задньому плані.
  5. 13 островів. В Адріатичному морі є понад десять островів, до яких легко дістатися на яхті. Острів квітів біля Тівату та острів Святого Стефана – два найкрасивіші з них.

Чорногорія є однією з країн, обов’язкових для відвідування на яхті, адже тут є велика кількість цікавих місць та маршрутів. Крім того, це чудовий спосіб розбавити свою звичну відпустку та спробувати щось нове. Запрошуємо вас здійснити яхтову подорож Чорногорією разом із Sparks Life!

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.