Правила польоту приватними авіарейсами

Забронювали переліт приватним рейсом? Чи орендували літак? Вам слід вивчити всі тонкощі, адже між комерційним та індивідуальним маршрутом багато відмінностей.

При перельоті приватним рейсом ви відчуєте максимальне розслаблення, весь обслуговуючий персонал обертається навколо вас, сподіваючись вам догодити. Важливо дотримуватися кількох негласних правил, які зроблять подорож комфортнішою.

Перелік правил – Правила польоту приватними авіарейсами

Це десяток нехитрих рекомендацій, які допоможуть вам уникнути незручності та конфузів у літаку:

 1. Дрес-код. Певного стилю одягу як такого немає, але ми рекомендуємо вдягнути зручні речі, уникаючи багатошаровості. Якщо ви летите на ділову зустріч, то звичайно краще одягнутися у щось суворе та класичне.
 2. Соціальні мережі, фото та відео. Не варто афішувати свій переліт приватним літаком, якщо ви прямуєте на ділову зустріч. Летіть у відпустку на Багамські острови? Тоді ви просто повинні зняти відео та зробити кілька фото!
  Якщо ви летитье гостем, то обов’язково запитаєте дозвіл, перш ніж все фотографувати, викладати картинки в соціальні мережі, ставити позначки. Багато пасажирів хочуть дотримуватись приватності, адже для цього і потрібен приватний літак. Не сумнівайтеся, що господар літака зрадіє вашим емоціям від авіапольоту.
 3. На борт першим заходить організатор перельоту. Якщо ви гість на приватному рейсі, то ввічливо з вашого боку пропустите першим на борт господаря літака. Він зможе зайняти своє улюблене місце у літаку. Адже ніхто не хоче, щоб перший переліт став останнім?
 4. Вибагливість та ввічливість. Ці дві якості повинні ідеально поєднуватися у вас, так ви зможете зробити рейс максимально персоніфікованим. Ви маєте право попросити включити музику, принести вам чай, журнал або насипати кращого корму вашому вихованцю. Замовте келих вина та насолоджуйтесь перельотом.
 5. На борту приватного літака ви маєте повне право не вимикати електронні пристрої. Зараз у сучасному світі практично кожен лайнер обладнаний бездротовим інтернетом. Вам не потрібно відкладати свої робочі плани або пропускати улюблене теле-шоу. Де ще, як не під час авіарейсу, ви знайдете час у своєму тісному графіку на перегляд цікавого фільму?
 6. Перевезення тварин. Ніхто не забороняє перевозити тварин на борту приватного літака, але вам потрібно заздалегідь помити та вичісати свого вихованця. Не думаємо, що комусь після вас буде приємно побачити дороге шкіряне крісло в шерсті чи брудних відбитках. Також простежте, щоб ваш друг не мав бліх.
 7. Розмови з екіпажем. На багатьох приватних рейсах пілоти не зачиняють двері до кабіни. Вони завжди раді зустріти вас на своєму борту. Віддячити команді за гарне обслуговування та комфортний переліт можна чайовими. Це не обов’язково, але вітається. Екіпаж оцінить ваш щедрий жест.
 8. Замовляйте трансфер із аеропорту заздалегідь. Приватний літак орендується спеціально для мінімізації часу, витраченого на переліт. Рекомендується заздалегідь подбати про трансфер. Якщо ви забули вирішити це питання, попросіть пілота зателефонувати до диспетчера, який допоможе вам викликати таксі.
 9. Хороші манери у вбиральні. Рекомендуємо відвідати туалетну кімнату в терміналі до вильоту орендованого літака. У багатьох приватних лайнерах у вбиральнях дуже тонкі стіни, що може призвести до конфузу і неприємної ситуації.
  Також бувають пасажири, які психологічно не можуть сходити до туалету у повітрі. Крім того, на борту компактного літака та лайнера старого зразка може не бути санвузла.
 10. Багаж. Для тих, хто вперше вдається до послуг приватної авіації, може бути незнайомий момент, коли ваші сумки занурює в літак обслуговуючий персонал. Це включено до пакета послуг, які ви отримуєте при оренді лайнера. Насолоджуйтесь перельотом!

Отримати детальну консультацію чи орендувати приватний літак Ви завжди зможете звернувшись до наших спеціалістів.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.