Оренда літака

Бажаючим орендувати літак ми пропонуємо приватні чартери та бізнес-джет чартери. У нас є широка налагоджена мережа партнерів по всьому світу, тому ми можемо запропонувати вам великий вибір літаків і напрямків для перельоту.

Все що вам потрібно – звернутися до наших спеціалістів та описати їм своє побажання.

Чи потрібно швидко орендувати приватний літак? Sparks Life

Приватний чартер

Приватний чартер чудово підійде для тих, хто хоче максимально ефективно використати свій час і не залежати від розкладу регулярних рейсів.

Оренда літака
Оренда літака

Бізнес джет чартер

Бізнес-джет є комфортним повітряним офісом. Зручний переліт із можливістю відпочити від суєти.

Переваги чартерного літака

Розкіш та комфорт

Польоти повинні приносити задоволення, і ми зробимо ваш чартерний рейс максимально розкішним та комфортним.

Конфіденційність та безпека

Чартер Sparks гарантує вашу конфіденційність, і ми будемо тісно співпрацювати з вашим постачальником безпеки з усіх аспектів вашого чартеру

Оренда літака

Великі літаки

Комфортно для семи-восьми пасажирів із деякими моделями, що пропонують максимальну посадку від десяти до чотирнадцяти.

Персональний графік

Польоти повинні приносити задоволення, і ми зробимо ваш чартерний рейс максимально персоналізованим.

Ми доставимо вас до більш ніж 20 000 пунктів призначення по всьому світу

Sparks з гордістю піднімає планку та перевершує стандарт для розкішних та корпоративних приватних чартерних послуг. Ми пишаємося тим, що пропонуємо професійний та індивідуальний сервіс.

Вартість оренди літака

Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує оренда, то наш менеджер озвучить актуальну цифру при особистій розмові, оскільки ціна складається з декількох видів витрат. Ця послуга не є шаблонною та формується з урахуванням індивідуальних запитів та охоплення всіх деталей. До факторів, що значно впливають на ціну, відносять модель, протяжність маршруту, кількість пасажирів та терміновість.

У вартість також входить безпосередньо фрахт судна, витрата палива, збори за маршрутом, супровід рейсу та обов’язкове страхування пасажирів. Додатково у ціну можна включити оплату стоянки, обслуговування у vip-залах, послуги консьєрж-сервісу.

Оренда літака

Замовити чартер

Для оренди літака заповніть обов'язкові поля у формі, позначені зірочкою. Після обробки замовлення менеджер зв'яжеться із Вами. Можна замовити складний маршрут - натисніть "Додати місто" і додайте проміжні міста посадки.