Можливості приватного літака

10 речей, які ви можете робити на борту приватного літака

Можливості приватного літака. Дуже часто ті, хто здійснював авіаперельоти у звичайних компаніях, були засмучені невдалою поїздкою. Справа в тому, що звичайні літаки не передбачають додаткових зручностей для пасажирів. Але приватні авіакомпанії із задоволенням йдуть назустріч і надають свої послуги з метою забезпечення більш комфортного перельоту:

  1. Злітайте тоді, коли вам заманеться! Хочете злетіти якомога раніше, відразу після сніданку, перед обідом чи під час вечері? Хочете уникнути нічного перебування в літаку та піднятися в небо пізно? Це легко, якщо ви летите приватним авіасудом.
  2. Паркуйтесь, де вам буде комфортно. Залиште своє авто прямо на вулиці або поряд із літаком – деякі приватні аеропорти пропонують таку можливість.
  3. Спілкуйтеся з екіпажем. Під час перельоту приватним рейсом пасажирів вітає капітан та вся команда. До речі, ви можете поговорити з ними під час перельоту.
  4. Політ у віддалене місце? Без проблем! На приватному літаку ви можете вибрати місце приземлення, навіть якщо воно віддалене – це не буде проблемою для екіпажу судна.
  5. «Ні» довгим чергам в аеропортах та нервах через затриманий рейс! Годинник очікування більше не дратуватиме, якщо ви вирішите летіти в приватному літаку. Відсутність черг – один із найголовніших плюсів подорожі приватним літаком.
  6. Візьміть свого вихованця із собою. У звичайному літаку для тварин, що перевозяться, використовуються спеціальні контейнери. На борту приватного літака ви можете взяти свого улюбленця прямо в салон і почати свою подорож разом із ним вже звідти.
  7. Майте весь салон. Звичайний салон доводиться ділити з багатьма незнайомими людьми. Приватний літак передбачає подорож одного чоловіка або компанії друзів.
  8. їжте те, що хочете і коли хочете. Пасажири, які користуються номерами з підвищеним комфортом, часто залишаються повністю задоволеними наданими послугами. У приватному літаку все зовсім інакше. Ви можете самі вирішити, що і коли вам їсти та пити.
  9. Міняйте власні плани в останню хвилину, адже життя дуже непередбачуване! Змінилася погода? Бажаєте трохи відкласти рейс? Ваш літак нікуди не подінеться без вас! Приватний авіаборт чекатиме стільки, скільки потрібно. Ви можете навіть змінити місце прибуття, перебуваючи перед бортом літака.
  10. Організуйте терміновий переліт без проблем. Трапляються випадки, коли необхідний терміновий виліт. Приватні літаки легко вирішують цю проблему – вам більше не потрібно нервувати та чекати у багатогодинній черзі. Опиниться в потрібному місці та в потрібний час разом із приватним літаком!

Ну і насамкінець, хочемо додати, що наша компанія надає послуги приватних перельотів для робочих поїздок та перевезення туристів на відпочинок. Ми працюємо на ринку вже багато років і маємо тільки позитивні відгуки пасажирів.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.