День народження на яхті

День народження – це свято, яке буває лише раз на рік, тому не потрібно собі ні в чому відмовляти цього дня. Якщо вам набридла міська метушня або просто хочеться чогось нового, що запам’ятовується – рекомендуємо провести торжество на яхті.

Ви зможете відсвяткувати у колі близьких вам людей, насолодитися власним днем без сторонніх осіб. Таке свято запам’ятається всім і надовго, адже не кожен день хтось справляє свій день народження на борту крутої яхти посеред моря чи океану.

Яка ж перевага такого свята?

  1. День народження, весілля, дівич-вечір або хлопчак, навіть корпоратив на яхті залишиться в пам’яті надовго хоча б тому, що в цей день вас оточуватимуть лише близькі люди. Веселощі не будуть порушені сторонніми, а за ваш столик, за яким ви мило розмовляєте з найкращими друзями, не підсяде незнайома компанія.
  2. На особистій орендованій яхті ви можете відчути себе вільно і невимушено, насолодитися краєвидами навколо, приємною музикою та розмовою з бажаною людиною.

Неординарне святкування дня народження – оренда яхти

Зрозуміло, вибирати яхту на день народження слід за бюджетом. Якщо день народження не дуже масштабний, можна обмежитися невеликим, але затишним судном. А от якщо торжество розраховане на велику кількість гостей – доведеться витратитись. На вартість оренди яхти впливає її місткість та супутня розважальна програма.

До неї входить музика, їжа, а також послуги ведучого. Крім цього, в оренду входить і загальна кількість годин, проведена на плавальному засобі, тому краще заздалегідь спланувати точний маршрут і приблизно прикинути час, який буде витрачено на відпочинок. Банкет на судні також відіграє значну роль.

Надайте своїм гостям їхні улюблені страви, а над правильною подачею подбають офіціанти.

Існує велика різноманітність варіантів проведення заходу на орендованій яхті. Наприклад, велика компанія, в якій є і дорослі, і діти, може організувати вечірку у піратському стилі у відповідних костюмах. Втім, обраний варіант безпосередньо залежить від фантазії та матеріальної спроможності.

Необхідно пам’ятати про те, що яхти різні за габаритами та оснащенням. Одні зовсім маленькі та розраховані на компанію до 5-7 осіб, а на других можна розмістити 100 гостей та більше.

Масивні судна мають сучасне обладнання, зали, їдальня, навіть тренажерні зали, і все це більше нагадує не яхту, а величезний круїзний лайнер, який подорожує від одного континенту до іншого. Зрозуміло, що таке грандіозне свято обійдеться дорого, але воно того варте.

Свято на воді – це невелика подорож, яка не схожа на туристичний похід до лісу чи поїздки на дачі. Краще не брати з собою величезних валіз, а от невеликий м’який рюкзачок буде доречним. Візьміть із собою теплий одяг: на воді вітер посилюється, тому в морі чи океані буде набагато прохолодніше, ніж на суші.

Якщо ви хочете зробити цікавий та незабутній подарунок для чоловіка та бажаєте його здивувати на ювілей чи вашу річницю – влаштуйте йому свято на воді. Такий сюрприз довго не забудеться: чоловіки люблять подібні види відпочинку, вони надовго зберігаються у них у пам’яті як спогад про прекрасний день.

Відпочинок на яхті – це насамперед позитивні та яскраві емоції. Ви можете заздалегідь спланувати свій маршрут, заздалегідь передбачивши зупинку. Зупиніться біля якогось ресторанчика, влаштуйте невеликий банкетний стіл та продовжіть плавання з новими силами!

Реалізувати задуману ідею Вам допоможе наша міжнародна компанія.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.