Оренда приватного літака в Монако

Приватна авіація має масу переваг, серед яких основними є:

 • Прокат повітряного судна дає унікальну можливість стати абсолютно незалежним від графіка авіаперевізника, що здійснює регулярні чартери, також можна самому спланувати маршрут польоту та коригувати його незадовго до вильоту;
 • З особистим авіатранспортом перспектива ведення власного бізнесу стає реальнішою. Онлайн-переговори, ділові конференції вже сьогодні вільно організовуються у польоті.
 • Для своїх активних пасажирів Sparks може запропонувати VIP-послуги бортового офісу (монтування сучасної комп’ютерної та офісної техніки), а також організацію ділової вечері на найвищому рівні.
 • Єдиний шанс уникнути неприємного сусідства – орендувати джет. Тільки ви можете запрошувати собі в компаньйони, кого забажаєте.

Тарифи на послуги приватних перевезень до Монако

Точну вартість прокату авіатранспорту зможу підрахувати співробітники Sparks Life. Для цього вам потрібно вибрати модель літака, підрахувати кількість пасажирів на борту та визначити маршрут польоту.

Наприклад:

 • бізнес-джет з московського аеропорту в Монако коштуватиме приблизно 15000 євро;
 • послуга оренди авіатранспорту на добу тарифікується від 30000 євро та розраховується консультантом компанії.

Як здійснити оренду повітряного судна в Монако

Для оформлення оренди вертольота або літака необхідно здійснити низку нескладних маніпуляцій:

 • Зв’яжіться з нашим співробітником, залишивши онлайн-заявку, зателефонувавши за зручним для Вас номером на сайті або написавши email.
 • Сформулюйте всі умови польоту та викладіть їх консультантові.
 • Дочекайте підтвердження наявності замовленого судна.
 • І останній крок: укладання договору та оплата послуг.

Секрет економії часу відрядження

Темпи сучасного життя дивують і лякають: наздогнати її шаленим ритмом практично нереально. Для заповзятливої ​​сучасної людини, яка дорожить кожною хвилиною, є єдиний вихід наздогнати час і випередити конкурентів: вибрати найсучасніший і найкомфортніший спосіб пересування – приватний літак.

Не можна купити час, але можна орендувати літак: у чому перевага приватної авіації

Швидше за все, вам чудово знайома проблема, як безпечно дістатися певної точки світу в максимально стислі терміни. Покладати великі надії на регулярні авіарейси собі дорожче: за секунду до вильоту рейс можуть перенести чи скасувати.

До того ж переліт займає багато часу, якого так не вистачає діловій людині. Оренда приватного літака в Монако дає можливість подбати про якість свого перельоту – заощадити час і гроші, які можна витратити на близьких людей або важливі справи.

Приватна авіація – оренда приватного літака в Монако

У тому випадку, якщо придбати літак в Монако неможливо, кращий вихід – орендувати авіатранспорт на будь-який термін.

База приватної авіації нашої компанії містить лише найкращі моделі сучасних літаків, які можуть здійснювати перевезення як на невеликі відстані, так і в далекі місця.

Припустимо, ви запланували авіаподорож до Монте-Карло, а виліт робиться з Москви. Найрозумнішим рішенням буде замовити літак у Монако терміном оренди на один день. Це заощадить вам час, який потрібно витратити на організацію польоту, і дасть можливість вільно пересуватися по індивідуально складеному нашим співробітником маршруту.

Три кроки до здійснення замовлення авіатранспорту

Швидко зв’язатися із сервісом приватної авіації можна за допомогою простих дій:

 • Зателефонуйте нам у Sparks Life або сформуйте онлайн-заявку на сайті, і незабаром з Вами вийдуть на зв’язок наші консультанти.
 • Повідомте умови купівлі або оренди судна, його модель та плановану суму майбутньої покупки.
 • Оформіть договір та здійсніть оплату. Чекайте на виліт у вказаний вами час.

У нашій компанії завжди є можливість замовити джет. Організація перельоту до будь-якої країни світу проводиться цілодобово.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.