Як заощадити на круїз на яхті?

Багато хто думає, що круїз на яхті – це тільки для багатих. Ну чи для дуже багатих людей, мільйонерів як мінімум… А як щодо такого ось тижневого туру (яхт тур “Секретні місця”), який коштує 790 € з особи? Не такі вже космічні гроші, погодьтеся. Звичайно, якщо говорити про яхтинг, вартість круїзів буде сильно залежати від таких факторів, як судно (розмір, тип, вік, комплектація), країна, сезон, термін круїзу та ін.

Ваш відпочинок може коштувати як розумну суму, так і сотні тисяч євро. Наррімер, якщо ви захочете поплавати на великій позолоченій яхті, як східний шейх. Отже, як заощадити на круїзі на яхті?

У цій статті ми поговоримо про бюджетний варіант відпочинку на яхті. Його цілком може дозволити собі представник середнього класу. Отже, щоб насолодитися всіма перевагами цього виду відпочинку, і при цьому не витратити зайвих грошей, потрібно дотримуватися кількох порад. Ось вони.

Практичні поради щодо заощадження на круїзі на яхті

  1. Не поспішайте! Іноді буває так, що при пошуку відповідної пропозиції ви відразу ж знаходите непоганий варіант. Він підходить вам за датою, програмою, судном і по всьому іншому. Наша порада така: не поспішайте одразу ж замовляти її, як би настирливо вас до цього не схиляли. Обов’язково подивіться схожі пропозиції від інших чартерних компаній, та порівняйте 3-5 варіантів. Як показує практика, такі компанії часто мають акції, або бонусні пропозиції. Так що, можливо, вдасться заощадити. Крім того, ми рекомендуємо вам підписатися на розсилку від кількох чартерних компаній і тиждень-два подивитися на їхні спеціальні пропозиції, вам можуть запропонувати дійсно цікавий варіант.
  2. Бронюйте заздалегідь або бронюйте в останній момент. Здається, що ці дві поради суперечать одна одній, але ні! Найбільш бюджетні варіанти бувають або задовго (до 6 місяців) до початку круїзу, або в останній момент (гарячі тури), тому варто спробувати одне, або інше.
  3. Не вибирайте високий сезон. Різниця у вартість аналогічного туру на аналогічному судні у високий та низький сезони може сягати 30, або навіть 50%. Звичайно, в низький сезон погода може бути не найприємнішою, так що ми радимо вам вибирати або самий початок високого сезону, або його кінець. У різних країнах і частинах світу, дати початку та кінця високого сезону відрізнятимуться, наприклад, у Середземному морі, це травень та жовтень, коли погода ще дозволяє ходити в море під вітрилом.
  4. Вибирайте бюджетні країни. Є бюджетніші для яхтингу країни, а є дорожчі, навіть у межах одного регіону. Так, у Середземномор’ї Туреччина, Хорватія та Чорногорія у будь-якому випадку будуть дешевшими, ніж Іспанія, Італія та Франція. При цьому якість сервісу в Туреччині не гірша, ніж в Іспанії. Правильний вибір країни допоможе вам суттєво заощадити на круїзі на яхті.
  5. Знайдіть найкращий варіант перельоту (чартер). Вартість перельоту зазвичай не входить у вартість круїзу, але дорога може обійтися в круглу суму, особливо якщо країна призначення знаходиться далеко від вас. Оптимальний варіант – знайти місця на чартерний рейс або бюджетну пропозицію на регулярний рейс. Для цього потрібно також бронювати переліт наперед.
  6. Виберіть судно. Найоптимальніша пропозиція з погляду співвідношення ціна-якість – невеликий вітрильний човен (11-14 м), середнього віку (до 5 років), при цьому вітрильне судно подарує вам неймовірні емоції від круїзу. Катамарани та моторні човни обійдуться явно дорожче.
  7. Бронюйте екскурсії самі. Чартерна компанія завжди готова запропонувати вам програму розваг, у тому числі екскурсії. Звичайно, вони захочуть за це певну оплату. Але ви можете замовити ці екскурсії, і звичайно ж це обійдеться вам дешевше.
  8. Економте на їжі та алкоголі. На борту яхт та катамаранів є камбуз із усім необхідним кухонним обладнанням. Там ви зможете самі готувати собі їжу. Це точно буде дешевше, ніж у ресторанах чи кафе. Багато чартерних компаній забороняють брати з собою алкоголь на борт. Але іноді вони все ж таки роблять винятки. Алкоголь на борту коштує набагато більше, ніж той, який ви принесете із собою.

І це лише базові рекомендації як заощадити на круїзі на яхті. Є ще безліч різних нюансів, які формують загальну кінцеву вартість вашого круїзу. Щоб не перевантажувати себе цими деталями, ви можете звернутися до наших консультантів, які підберуть оптимальне бюджетне рішення, з урахуванням ваших побажань.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.