Подорож на катамарані краще?

Катамаран – це судно, яке теж є яхтою, але має 2 корпуси, завдяки чому подорож на катамарані дуже комфортабельна.

Вітрильник катамаран має набагато більше простору, ніж яхта, а габарити при цьому у них однакові. Кожен із 2 поплавків катамарану є зоною для відпочинку. Оренда катамарана підходить всім, хто хоче насолодитися круїзом сповна і готовий до пригод.

Катамарани бувають круїзними та спортивними. Перші призначені для довгої подорожі, вони великі, мають кухню та душ. Другий різновид катамаранів – спортивні. Вони легкі, швидкі та не мають навіть меблів.

Чим плавання на катамарані відрізняється від плавання на яхті?

Чартерна яхтова компанія пропонує для оренди всі види суден. Збираючись у круїз, уважно подумайте, для яких цілей вам потрібне судно. Виходячи з того, хочете ви спокійно відпочити з близькими або бажаєте відправитися в екстремальну поїздку, і варто вибирати судно для оренди.

Також вибір залежить від місць, в яких хочете побувати і суми, на яку ви розраховуєте. Прогулянка на яхті підійде тим, хто любить активний відпочинок та яскраві враження.

Подорож на катамарані зазвичай віддають перевагу любителям комфорту та спокою. Якщо у вас є діти, то краще за них теж катати саме на катамарані. Оренда вітрильної яхти або катамарана в компанії Sparks Life додасть вашому відпочинку атмосфери та емоцій.

На катамарані встановлені засоби для зв’язку та передачі метеоданих, тому при штормі це судно може швидко уникнути вітру. Ця функція можлива з усіма типами катамаранів, крім великих суден для круїзів. Ходові характеристики масивних катамаранів, які часто називають готелями на воді, набагато гірші.

Як правило, це обумовлено бажанням надати максимальний комфорт туристам. На таких суднах є навіть деякі обмеження щодо погоди. Через високий профіль великий катамаран може просто забрати вітром.

Переваги подорожі на катамарані

Внаслідок деяких особливостей конструкції, використовувати катамаран іноді простіше і краще, ніж замовити тури на яхті.

Стабільність

Катамаран не нахиляється під час плавання і може спокійно розташовуватися на відкритих якірних парковках. Тим, хто обожнює адреналін і крен 25º, не завжди припаде до смаку така умова. Однак, якщо ви бажаєте отримати відпочинок на відпочинку без швидких подорожей, катамаран точно підійде.

Під час поїздок на катамарані практично немає шансів підхопити морську хворобу або випасти за межі судна.

Комфорт

Просторі палуби, масивний кокпіт, великі комфортні каюти – ось основні переваги катамаранів. Іноді оренда моторної яхти не актуальна через брак місця. На катамарані вся компанія туристів точно зможе знайти для себе затишне містечко.

Безпека

Замовити сучасний катамаран – рішення безпечніше, ніж орендувати яхту – його практично неможливо перевернути або потопити через те, що баласт повністю відсутній.

Навіть якщо катамаран пошкодити, може продовжити рухатися. Якщо один корпус отримав пошкодження, це не позначиться на русі всього судна.

Недоліки подорожі на катамарані

Яхта з вітрилом набагато активніше реагує на зміну напряму вітру і краще справляється з маневрами, її кермо легше і комфортніше за різної погоди. Яхти мають більшу видимість і є універсальними у застосуванні.

На яхті можна активно відпочити, провести побачення чи навіть провести перегони. При цьому катамаран призначений саме для того, щоб надавати комфорт.

І щоб отримати комфортабельні умови відпочинку та просторість, доведеться віддати більше грошей. Оренда катамарану коштує дорожче, ніж замовлення яхти.

Також необхідно брати до уваги ціну стоянок та підвищену витрату палива.

Висновок

При виборі судна для подорожі морем, беріть до уваги кількість людей, які вирушать до круїзу, наявність умов та необхідний ступінь комфорту.

Це дуже важливі критерії, тому що на відпочинку головне – отримати масу емоцій та насолодитися, щоб подорож надовго запам’яталася.

Компанія Sparks Life пропонує орендувати лише сучасні яхти та катамарани, які чудово працюють і допоможуть вам точно запам’ятати свій відпочинок надовго!

Ми гарантуємо найкращі ціни, якісний транспорт та чудові емоції.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.