Подорож на яхті Адріатикою

Адріатичне море є північною частиною Середземного моря і має свої береги в країнах Албанії, Боснії, Хорватії, Італії, Чорногорії та Словенії. Це особливо красива частина Середземномор’я, де розташовано безліч привабливих туристичних маршрутів для подорожі на яхті Адріатикою.

Для Адріатики характерні середньовічні міста та порізані берегові лінії. Тут налічується близько 1300 островів, понад 1000 з яких належать Хорватії. Уздовж узбережжя знаходяться загалом 56 марин, де ви можете причалити і вирушить на дослідження материка. Незабутні емоції та приємні враження – ось, що ви отримаєте, спробувавши морську подорож Адріатикою!

Яхтинг в Адріатичному морі

Словенія пропонує безліч можливостей для любителів яхтового спорту – на узбережжі довжиною 47 км розташовані чарівні містечка, побудовані у венеціанському стилі, сучасні пристані та мальовничі гавані.

Словенія – дуже екологічно чиста країна. Яхтсменам і просто любителям відпочинку на яхті прийде до душі місцевий комфортабельний клімат, великий вибір туристичних маршрутів і демократичні ціни.

Яхтинг у Хорватії – це велика кількість островів з неймовірною красою бухтами. Крім того, великим плюсом є кришталево чиста вода, що дозволяє мандрівникам побачити її морських мешканців.

Велика берегова лінія Хорватії усіяна сотнями островів і є одним із найкрасивіших місць у Європі для вітрильного спорту. Узбережжя та острови ідеально поєднують у собі природну красу з багатою історією та забезпечують чудову яхтову інфраструктуру у вигляді марин, міських портів, острівних ресторанів та буйкових полів. Недаремно яхтинг вважають головним символом Хорватії. Даний вид відпочинку покаже вам цю країну з іншого боку, і будьте певні, вона не залишить вас байдужими.

Сезонність яхтингу в Хорватії

Високий сезон у країні триває з липня до вересня. Попит на яхти тут великий, тому рекомендується підбирати та бронювати свій тур завчасно. Тут клімат дозволяє віддати перевагу і активному виду відпочинку при сильних вітрах і лінивішому при спокійних.

Чорногорія – ще одне дивовижне місце для яхтингу в Середземному морі, яке пропонує унікальні краєвиди та має багату історію. Візитна картка Чорногорії – унікальна природа, яка приваблює багатьох любителів відпочинку на яхті. Велика кількість піщаних пляжів, гори та водоспади, таємничі печери, безкраї долини – лише мала частина того, що ви можете побачити в цій прекрасній країні.

Крім того, Чорногорія має вдале місце розташування, оскільки з цього прекрасного місця можна легко вирушити до Хорватії, Італії або Греції на борту своєї яхти.

Визначними пам’ятками Чорногорії, обов’язковими для відвідування, можна назвати місто Тіват, Будва, Острів Святого Миколая, Котор, Бар та Герцег-Нові. Відвідавши хоча б одне з цих місць, ви зможете відчути все багатство культури та історії країни.

Сезонність яхтингу в Чорногорії:

Високий сезон для морських прогулянок тут триває з липня до серпня, а закінчується до кінця вересня. Середземноморський клімат сприяє хорошому відпочинку і подорожам по привабливій акваторії Адріатичного моря.

Прекрасні пляжі, тепла погода, багата історія та чудові гірські пейзажі – Албанія відповідає всім обов’язковим вимогам середземноморського напрямку для розкішних яхт. Хоча ця країна зовсім недавно відкрилася для яхтового спорту і не має таких бухт як у Хорватії та Чорногорії, проте тут дуже гарна природа та безліч цікавих місць для відвідування таких як місто Влера, Саранда, лагуна Бутрінта, пляжі Дхермі, Бунець, Борш та багато іншого.

Адріатичне узбережжя Італії

Італія – дивовижна країна, яка відома завдяки своїй культурі, найдавнішій історії та чарівній природі. Блакитні води та блискучі, гламурні портові міста західного узбережжя Італії давно стали меккою для моряків. Мальовничі приморські міста, сонні острови та чисті, тихі пляжі цього розгалуженого узбережжя є привабливими якірними стоянками для яхтсменів.

Тим часом спокійні, різноманітні води Середземного моря ідеально підходять для підводного плавання та приготування найсмачніших страв з морепродуктів, якими по праву славиться цей регіон. Італії є що запропонувати як досвідченим яхтсменам, так і новачкам, а також безліч можливостей для дозвілля на суші. З чотирма різними базами, звідки можна вирушити в плавання, і сотнями миль берегової лінії, які можна дослідити, Італія змусить вас повертатися знову і знову.

Сезонність яхтингу в Італії

Високий сезон для оренди яхт в Адріатичному узбережжі Італії триває з червня до серпня. Найменший наплив туристів припадає на травень та вересень.

Кожна з вищезгаданих країн однаково прекрасна і має що показати своїм гостям з усього світу, а вибирати куди саме пропрямує має бути вже вам. Спробувавши подорож на яхті Адріатикою, ви більше не зможете думати про будь-який інший вид відпочинку, оскільки емоції та враження від круїзу залишаться найнезабутнішими у вашому житті!

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.