Оренда яхти Праслін

Відображаються усі з 2 результатів

Катамаран Bali 4.5

4 10 2020

Сейшели (Праслін)

$4,880

Вітрильна яхта Dufour 520 Grand Large

5 10 15x4,8

Сейшели (Праслін)

$3,900

Оренда яхти – захоплюючий активний відпочинок

Багато туристів, які приїжджають на Сейшели і воліють лінивий відпочинок на пляжі в атмосфері тропічного раю, але Сейшели - це не тільки нескінченні пляжі та готелі де все включено. Тут досить багато красивих місць, які неодмінно слід відвідати і які запам'ятаються вам надовго, але для цього вам потрібен підходящий транспорт, і допоможе вам у цьому оренда яхти. Праслен - другий за величиною острів в архіпелазі, стане вашою відправною точкою в захоплюючому дослідженні Сейшел. Оренда яхт у Праслені – це не тільки свобода подорожі тропічними островами, це ще й приємний час з друзями та близькими далеко від галасливих курортних міст, можливість побути наодинці з собою та своїми думками, можливість насолодитися відпочинком під заколисуюче похитування та шум хвиль.

Оренда яхти в Праслені - відкрийте для себе Сейшели

Оренда яхти та катери в Праслені відкриє перед вами майже необмежені можливості в дослідженні Сейшел. Немає такого місця, куди б ви не змогли дістатися яхти. Рекомендуємо вам відвідати такі визначні пам'ятки:
 1. Заповідник Валле Де Маї - Праслін. Якщо ви були на Прасліні, і не завітали до Заповідника Валле Де Маї, ви могли втратили! Тут ви зможете побачити унікальну місцеву флору та фауну у природних умовах. Це справжній шматок старого тропічного лісу, такого ви більше не знайдете.
 2. Острів Кузин. Це невеликий острів-заповідник, недалеко від Прасліна. Тут водяться унікальні види птахів, а ще в сезон можна застати морських черепах, які відкладають на березі свої яйця
 3. Острів Курйоз. Цей острівець відомий тим, що тут розводять гігантські черепахи, вони спокійно плавають у місцевих піщаних бухтах. Крім того, це чи не єдине місце, де ви зможете знайти пальму Кок Де Мер. Колись на острів звозили прокажених і зараз там залишилися руїни приміщень, де вони жили, а також будиночок лікаря.

Що краще взяти, яхту чи катамаран?

Коли ви вибираєте судно для оренди, ви вибираєте два основних типи: яхта, або катамаран. Якщо ви раніше ніколи не орендували судно, цей вибір може виявитися дуже важким, тому ось основні рекомендації для вас про те, як прийняти виважене рішення:
Яхта Катамаран
За
 • Яхт набагато більше, ніж катамаранів, тому вам буде легше підібрати судно за розміром, віком, комплектацією;
 • Яхти обійдуться вам значно дешевше;
 • ­яхта пливе набагато цікавіше катамарана, з різкими поворотами, кренами і т.д., вона динамічніша.
 • Катамаран набагато просторіший за яхту (при однаковій довжині), а значить і комфортніший для пасажирів;
 • Катамаран не так хитає на хвилях, як яхту, і це дуже добре для тих, хто страждає на морську хворобу;
 • Катамаран може похвалитися малою осадою, так що ви зможете підпливати дуже близько до берега.
Проти
 • Яхта набагато сильніше гойдається на хвилях – погана новина для тих, хто страждає на морську хворобу;
 • Яхта аналогічної довжини помітно менше за площею, ніж катамаран, а значить і менш комфортна;
 • Яхта має помітно більше осаду, а значить ви не зможете плавати на мілководді, і ризикуєте легко сісти на мілину.
 • Катамаран обійдеться вам приблизно вдвічі дорожче за яхту тієї ж довжини, і це – його головний недолік.
 • Катамаран займає набагато більше місця в марині, тому в деяких випадках можуть бути проблеми зі швартуванням;
 • Катамаран не здатний до динамічного плавання у «спортивному стилі», на відміну від яхти.
Ціна оренди яхти або катера на Праслені визначається низкою ключових факторів, сукупність яких і є кінцевою сумою. Так, катамаран такої ж довжини, як яхта обійдеться вам приблизно в 2 рази дорожче (правда він набагато більший за яхту). Ще один фактор, що впливає на загальну вартість оренди яхти в Прасліні - вік судна. Різниця між новим судном і судном аналогічного класу, вік якої перевищує 10 років становить приблизно 50% (правда оснащення старої яхти буде помітно гірше). Сезон – ще один важливий фактор. У високий сезон вартість оренди яхт буде на 30-50% вищою, ніж у низький, а якщо бронювати заздалегідь (понад півроку), то вартість буде ще нижчою. Якщо ви не бажаєте вникати в усі тонкощі процесу, просто хочете орендувати яхту на Сейшелах і отримувати задоволення від своєї відпустки, зверніться до наших менеджерів, вони швидко підберуть вам найкраще рішення.

Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.