Оренда яхти Слано

Відображаються усі з 9 результатів

Вітрильна яхта Mambo1

4 8 2018 14x4,5

Хорватія (Слано)

$2,400

Вітрильна яхта Slide

4 8 2018 14x4,5

Хорватія (Слано)

$2,400

Вітрильна яхта Soul

4 2018 14x4,5

Хорватія (Слано)

$2,400

Вітрильна яхта Cancan

4 8 2018

Хорватія (Слано)

$2,400

Катамаран Wave

4 8 2018

Хорватія (Слано)

$3,300

Катамаран Jam

4 2018 11x5

Хорватія (Слано)

$3,200

Катамаран Fusion

8 2018 13,4x6,63

Хорватія (Слано)

$5,500

Вітрильний катамаран Merengue

4 11,75x6,63

Хорватія (Слано)

$3,100

Вітрильний катамаран Lounge

4 8 2018

Хорватія (Слано)

$3,900

Оренда яхт Слано – активний відпочинок на морі

Хорватія – досить цікава країна для туристів, тут можна не лише приємно та безтурботно провести час на пляжі. У цієї країни – багата та насичена історія та культура, її цікаво відкривати, і один із найкращих способів зробити це – вирушить до морського круїзу. Що вам потрібне для цього?

Оренда яхти! Слано – невелике приморське селище, неподалік знаменитого Дубровника. Звідси ви без проблем зможете дослідити один із найкрасивіших регіонів південної Європи – Далмацію. Оренда яхти дозволить вам не тільки відкрити для себе Хорватію, але й приємно провести час у компанії друзів далеко від звичних проблем та переповнених людьми пляжів.

Оренда яхти та катери в марині Слано – можливі маршрути

Оренда яхти в марині Слано дозволить вам насолодитися красою Далмації. Рекомендуємо вам відвідати такі місця:

  1. Спліт. Це стародавнє місто з майже 1700-річною історією – найбільше у регіоні, столиця Далмації. Тут є все, що завгодно: пляжі, райони з гарною архітектурою, кафе, ресторани, магазини, гарна набережна. Через те, що саме місто протягом своєї історії часто переходило з рук в руки, на ньому надрукувалося безліч епох і стилів.
  2. Дубровник. Ще одне стародавнє місто з найбагатшою історією. Його історична частина майже не змінилася і зовсім не постраждала за віки. Старий Дубровник виглядає майже так, як і 1000 років тому! Місто включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, його варто відвідати.
  3. Шибеник – найбільше місто та центр Північної Далмації. Йому є що показати туристам, наприклад, найкрасивіший Собор Святого Якова, який спорудили ще в XV столітті. Також тут на невеликому острівці розташована фортеця Святого Миколая (16 століття), покликана захистити місто від вторгнення з моря та фортеця Святої Анни на пагорбі за містом – для захисту від вторгнення із суші. Сюди варто приїхати хоча б на один день.
  4. Природа Далмації. Береги Адріатичного моря – це особлива визначна пам'ятка Далмації. Гори, що йдуть у море, множинні бухти цікавих форм, соснові ліси, невеликі острівці та протоки між ними, а також чиста морська вода. Так як у Далмації майже немає виробництва, тут немає нічого, що забруднювало б цю дивовижну природу. Обов'язково відвідайте парк Корнаті та парк Крка.

Вибір судна для оренди

Щодо ціни оренди яхти або катера в Слано, то вона сильно залежить від низки факторів, серед яких:

  • Сезон. Як і в будь-якому іншому місці, тут, у Хорватії є високий та низький сезони. Високий – літні місяці + травень та вересень, а решта часу – низький сезон. Різниця у вартості між ними може сягати 50%;
  • Тип та розмір судна. Природно, чим більше судно, тим воно дорожче, а щодо типу, то найдешевші будуть вітрильні яхти, моторні човни аналогічних розмірів будуть дорожчими + витрати на паливо значно вищі, а найдорожчі – катамарани. Зате вони найпростіші та комфортніші;
  • Вік судна. Нові та навколонові яхти (до 3 років) коштуватимуть найдорожче, яхти у віці до 5 років – приблизно на 20% дешевше, ті, яким до 10 років – ще на 10% дешевше, а старше 10 років – ще на 20% дешевше . Оптимальний вибір – щось середнє, не дуже дороге, але досить комфортне при цьому;
  • Додаткові послуги. У будь-якому круїзі вам запропонують низку додаткових сервісів, і можливих активностей, наприклад, скорнклінг, дайвінг, тощо. Звичайно ж, все це відобразиться на загальній вартості, але що вам дійсно потрібно – вирішувати тільки вам.

Оптимальне рішення для охочих орендувати яхту в Хорватії – звернутися за консультацією професіоналів.

Наші менеджери найкоротше підберуть для вас саме те, що вам потрібно, з урахуванням усіх ваших побажань та вимог.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.