Оренда яхти Saint-Mandrier-sur-Mer

Показано один результат

Вітрильна яхта Bavaria Cruiser 46

4 8 2018 14x4,35

Франція (Saint-Mandrier-sur-Mer)

$3,190

Активний відпочинок у Франції – оренда яхти в Сен-Мандріє-сюр-Мер

Коли ми приїжджаємо на відпочинок на море, то найчастіше обмежується щоденними походами на пляж, іноді в бар, або на дискотеку. Але такий пасивний варіант навряд чи дасть вам багато приємних вражень, і ви навряд чи запам'ятаєте чергову відпустку. Але все можна змінити!

Для цього варто спробувати активний відпочинок, наприклад, невеликий морський круїз на кілька днів. Оренда яхт у Сен-Мандріє-сюр-Мер – це не тільки можливість цікаво провести свій час, а й:

 • приємний відпочинок та релакс у дружній атмосфері друзів;
 • відпочинок на свіжому повітрі 24/7;
 • уникнення набридливої рутини, можливість «перезавантажити себе»;
 • неймовірне захоплення від прогулянки морем.

Щоб приємно і з користю для себе провести цей час, потрібно правильно підібрати для себе маршрут і включити туди ті місця, які буде цікаво відвідати саме вам.

Складаємо маршрут для подорожі на яхті із Saint-Mandrier-sur-Mer

Оренда яхти в Сен-Мандріє-сюр-Мер дозволить вам відвідати всі найцікавіші місця в регіоні, серед яких:

 • набережна променад-дез-Англе;
 • Замкова гора;
 • культурний центр "Мірімар";
 • парк «Фенікс»;
 • вілл Ротшильд;
 • Сен-Поль-де-Ванс;
 • Антиби;
 • Грас.

Тож вам залишилося лише вибрати яхту.

Вибираємо оптимальну яхту для оренди у Франції

При виборі судна дуже важливо зробити оптимальний вибір. Оптимальність для різних людей означатиме різні речі. Наступна таблиця допоможе вам легше прийняти свідомий вибір:

Вибираємо оптимальну яхту для оренди у Франції
Фактор Найкращий вибір
Вартість Вітрильна яхта. Якщо ваш бюджет дуже обмежений, найкращий вибір у цьому випадку – невелика вітрильна яхта на 11-13 метрів. Таких суден дуже багато, вони є скрізь і добре підійдуть для невеликої компанії. Вартість оренди за 3-4 дні може становити $2,000.
Комфортність Суперяхта. Якщо вас цікавить насамперед комфорт, і ви готові добре заплатити за нього, ваш вибір - суперяхта класу люкс. Їх можна порівняти з 5-зірковими готелями. Жодне інше судно не буде таким комфортним.
Місткість Катамаран. Через особливості своєї конструкції вони мінімум на 50% більше яхт тієї ж довжини, а значить можуть вмістити більше людей.
Швидкість Моторний човен. Моторні човни здатні розвивати швидкість 25-30 вузлів. Це приблизно в 2-3 рази швидше за вітрильне судно. Отже, ви можете планувати навіть довгі переходи.
Стійкість Катамаран майже не хитається в морі, навіть при хвилях до 1 метра. А це означає, що вас зовсім не заколисуватиме в дорозі.
Драйв Яхти пливуть цікавіше, швидше, вони маневреніші за катамарани. Якщо ви хочете драйву та гострих відчуттів, вибирайте яхти.

Для тих, хто хоче швидко орендувати яхту в Сен-Мандріє-сюр-Мер і не витрачати при цьому купу часу на пошук та аналіз пропозицій, є відмінне рішення – скористатися послугами фахівців у цій сфері.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальну за всіма параметрами пропозицію в найкоротший термін.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.