Оренда яхти Порто-Монтенегро

Відображаються усі з 10 результатів

Вітрильна яхта Reggae

8 2014 12x4,2

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$1,800

Вітрильна яхта Veda

3 8 2017 12x4,2

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$1,900

Вітрильна яхта Румба

3 8 2014

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$2,000

Вітрильна яхта Twist

4 8 2015 14x4,5

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$2,000

Вітрильна яхта Foxtrot

2017 14x4,5

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$2,200

Вітрильна яхта Blues

5 10 2014 14,6x4,75

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$2,500

Вітрильний катамаран Mawimbi

2017 11,75x6,63

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$2,900

Вітрильна яхта Flamenco

4 8 2018 14x4,5

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$2,200

Катамаран Lyubushka

4 7 2020 11,75x6,63

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$3,100

Вітрильна яхта Jazz

4 8 14,6x4,75

Чорногорія (Порто-Монтенегро)

$2,500

Оренда яхти та катери в Порто Монтенегро – активний відпочинок на морі

Чорногорія – це набагато більше ніж просто відпочинок на пляжі влітку, це хоч і не велика, але дуже багата на визначні пам'ятки країна, яку буде цікаво відкривати. Один із найкращих способів зробити це – попливти морем, і для цього вам потрібна буде оренда яхти.

Порто Монтенегро – чудове місце для початку вашої подорожі. Ця марина знаходиться в Тіваті, зовсім неподалік міжнародного аеропорту, куди прибувають більшість рейсів. Тут є все, що потрібно, включаючи чудову інфраструктуру для яхтингу.

Оренда яхти дозволить вам не тільки відкрити для себе Чорногорію, але й провести чудовий час з друзями та близькими, відпочити від суєти переповнених туристами курортів та відірватися від звичної рутини.

Якщо ви жодного разу не були в морському круїзі на яхті – обов'язково спробуйте, ви отримаєте незабутні враження.

Оренда яхти в Маріні Порто Монтенегро – куди вирушить?

Оренда яхти в Порто Монтенегро відкриває вам чудові можливості для дослідження регіону.

Ось кілька порад про те, що обов'язково варто відвідати в регіоні:

  • Доброта. Хоч це зовсім невелике містечко, але тут є на що подивитися. Раніше це було передмістя Котора, але тепер містечко отримало статус віддоєного населеного пункту. Тут добре збереглися будинки часів стародавніх римлян і греків, також ви зможете знайти кілька старих православних церков. Є в Доброті і пляж, тож, якщо вам набридне гуляти вулицями, можете тут купуватись і позасмагати.
  • лютий. Мало хто звертає увагу на це невелике поселення біля підніжжя гори Ловчен, а дарма! Тут є цікава особливість - всі будівлі в селі виконані з одного матеріалу, білого каменю, і від цього виглядає як цілісний архітектурний ансамбль. Тут буквально все, що є – це пам'ятка архітектури. Також у Люті є пляжі та умови для активного відпочинку, у тому числі й екстремального.
  • Пераст. У цього міста цікава історія, пов'язана, ще із середньовічною Венеціанською республікою – тут жили видатні капітани того часу, тож у невеликому поселенні на 100 осіб розташовано аж сімнадцять! палаців та шістнадцять церков. Звідси відкриваються неймовірні краєвиди на Которську затоку.
  • Котор. Ну і звичайно ж, ми не могли оминути найбільше місто південної Чорногорії. Котор включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, тут повно пам'яток архітектури, які буквально стоять один на одному, тут багато цікавого, і є що подивитись навіть цілий день. А ще, Котор – місто кішок. Сюди точно варто приїхати.

Вибираємо судно для оренди

Коли ви вибираєте судно для оренди, у вас є кілька різних типів суден. У кожного є свої переваги та сильні сторони. Ось основні з них:

Вибираємо судно для оренди
Вигляд судна Оптимальний вибір

Вітрильний човен

  • Якщо ви любите романтику морської подорожі під вітрилами;
  • ви шукаєте бюджетне рішення.

Моторний човен

  • Ви хочете пройти великий маршрут за короткий термін;
  • Хочете щось комфортніше, ніж вітрильна яхта.

Катамаран

  • Вам важливо, щоб на судні було достатньо місця для всіх пасажирів;
  • Пасажири погано переносять морську хворобу (катамаран майже не розгойдується на хвилях).

Ціна оренди яхти або катера в Порто Монтенегро залежить від ряду факторів: тип судна, його розмір, рік випуску, комплектація, тривалість туру, додаткові послуги на борту, сезон (високий/низький) та ін.

Оптимальним з точки зору ціни буде раніше бронювання в низький сезон яхти середнього віку та середнього розміру (досить комфортної) на 5-7 днів.

Найкращий спосіб швидко та гарантовано орендувати яхту в Чорногорії – скористатися послугами наших менеджерів.

Вони добре знають всі особливості цього процесу і допоможуть вам підібрати саме те, що потрібно.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.