Оренда яхти Пхукет

Відображаються усі з 5 результатів

Моторна яхта PRINCESS 42

2 12

Тайланд (Пхукет)

Від: $2,405

Lagoon 450 Sportop

4 12 2019 14x8

Тайланд (Пхукет)

$4,280
$715

Катамаран K-35

4 10 11,75x6,76

Тайланд (Пхукет)

$530

Моторна яхта PRINCESS 64

4 8 19,7x5,03

Тайланд (Пхукет)

$5,000

Оренда яхти в Пхукеті – чудовий спосіб активно провести відпустку в Тайланді

Приїхавши на море на відпочинок, ви, звичайно, можете всю свою відпустку провести на пляжі, відволікаючись тільки на походи в ресторан, але що якщо спробувати більш активний варіант відпочинку? Таїланд – дивовижна країна, тут цілковито пам'яток на будь-який смак від природної краси до рукотворних чудес. Один з найкращих способів у найкоротший термін оглянути максимально багато – подорожувати морем, і в цьому вам допоможе оренда яхти. Пхукет, мабуть, найвідоміше портове місто в країні, стане гарною відправною точкою. А тепер давайте докладніше розглянемо, що може запропонувати Таїланд туристу.

Оренда яхти на Пхукеті – куди вирушить?

Оренда яхт на Пхукеті відкриває перед вами багато можливостей. Ось приблизні варіанти маршрутів для круїзів:
 1. Статуя «Великий Будда». Величезне божество, що сидить на вершині пагорба, з якого видно всю округу на кілометри навколо. Це місце абсолютно точно варто відвідати. Крім того, тут знаходиться діючий буддійський храм. Великий Будда – це, мабуть, одна з головних визначних пам'яток у регіоні.
 2. Мис Промптхеп. Цей мальовничий мис розташований на південному краю острова Пхукет. Весь день тут робити звичайно ж нічого, але заходи сонця тут просто божественні, тому краще відвідати мис увечері, на заході сонця. Види цього місця найчастіше стають темами для листівок.
 3. Карон вьюпоінт та Май Кхао. Фотографії звідси теж часто потрапляють на листівки та плакати, що рекламують Пхукет. Тут же ви знайдете оглядовий майданчик, з якого відкривається дивовижний краєвид на кілометри навколо. Май Кхао - відомий пляж, неподалік аеродрому, так що тут регулярно (і досить низько) пролітають рейсові літаки. Отже, ви без проблем зможете наробити тут «інстаграмних» фоточок.
 4. Ще одна визначна пам'ятка Пхукету - «Пхукет-таун» - історична область посеред острова. Тут ви зможете побачити цікаві зразки місцевої архітектури у тайсько-португальському стилі, такого немає більше ніде у світі. Тут також можна наробити сотні фотографій у атмосферних місцях. Взагалі, Пхукет – досить фотогенічне місце, яке розташовує до фотографії.
 5. Храм Ват Чалонг. Це місце ніяк не можна оминути. Це дуже популярний туристичний об'єкт, і ймовірно, найкрасивіший храм на всьому острові. Щоправда, тут будуть натовпи туристів, але воно того варте. На Пхукеті є й інші цікаві буддійські храми, але цей, мабуть, найкращий.

Ціна оренди яхти або катера на Пхукеті

Загальна вартість оренди яхти визначається сукупністю ряду основних параметрів, і за певних обставин ціна на схожі круїзи може відрізнятися в рази. Отже, давайте розглянемо, що саме визначає загальну вартість:
Як впливає
Яхта/катамаран
 • Найбільш бюджетне рішення – вітрильна яхта. Як правило, це невеликі судна, здатні взяти на борт до 10 осіб. Вони сильно залежать від погодних умов;
 • моторний човен буде трохи більшим, і значно швидше, а значить, ви зможете планувати великий перехід;
 • катамарани будуть ще більшими, значно стабільнішими (навіть при сильних хвилях), правда і суттєво дорожчими (приблизно в 2 рази, порівняно з вітрильною яхтою тієї ж довжини).
Вік судна Вік судна – теж важливий критерій, який визначає вартість оренди яхти.
 • 1-3 роки (нові) – найдорожчі човни;
 • 3-5 років (майже нові) – майже такого ж стану, як нові, але приблизно на 20% дешевше;
 • 5-10 років (середні) – таких човнів, як правило найбільше, і там є з чого вибрати, вони приблизно на 30% дешевші за нові;
 • більше 10 років (старі) – найдешевші, при цьому найменш комфортні.
Додат. послуги У більшості випадків, крім самого судна, вам запропонують ще додаткові послуги, наприклад, дайвінг, або снорклінг. Ці послуги можуть включатися до загальної вартості, але іноді оплачуються окремо.
Сезонність У будь-якій курортній країні є сезони (високий та низький). Для Тайлінду високий сезон – з листопада до березня, у цей період тут тепло і сухо. У залізний час можуть бути досить сильні дощі. Відповідно, різниця в ціні за круїз на тих же умовах може сягати аж до 50%.
Бажаючим орендувати яхту в Таїланді ми пропонуємо звернутися до наших фахівців, вони в найкоротший термін підберуть вам маршрут та яхту з урахуванням ваших уподобань.

Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.