Оренда яхти Пальма де Майорка

Показано один результат

Вітрильна яхта Oceanis Yacht 62

3 8 2017 19,07x5,33

Іспанія (Palma de Mallorca)

На запит

Чому Пальма де Майорка?

Якщо ви любите активний відпочинок, пригоди та яхтинг, ваш вибір – приголомшливе та чарівне місто Пальма-де-Майорка, адже тут є все, що потрібно для цього.

Балеарські острови – найкращий регіон для яхтинігу в Іспанії, і взагалі в цій країні дуже люблять морські круїзи, тому тут дуже потрібна така послуга, як оренда яхти. Пальма де Майорка забезпечить вам:

  1. Хороша інфраструктура, велика кількість марин у портових містах, так що ви без проблем зможете швартуватися по дорозі. Там є все що потрібно туристу: ресторани, кафе, магазини, музеї, сувенірні лавки та ін.
  2. Цікаву природу. Великі та маленькі острови, бухти, гори, пляжі та ліси, а ще цікавий підводний світ – ви зможете насолоджуватися цією красою 24/7.
  3. Багато історичних пам'яток, цікава архітектура, культура та кухня. На Майорці ви без проблем знайдете заняття та розвагу на свій смак, чим би ви не цікавилися.
  4. Великий вибір яхт та чартерних компаній. Ви зможете підібрати саме те, що вам потрібно, - ідеальне судно для вас на прийнятних умовах.
  5. Теплий та стабільний клімат. У високий сезон (травень-вересень) тут тепло та сухо – ідеальна погода для морської подорожі.

Пальма-де-Майорка – найбільше на Балеарських островах місто та порт, основний центр для яхтсменів з усієї Іспанії, тут найбільше судів, тут розташовані офіси чартерних компаній, а оренда яхти – дуже популярна послуга, як серед іноземців, так і серед самих іспанців. Крім того, Пальма-де-Майорка має багату історію, має свої традиції та самобутню культуру. Історія міста налічує понад 2000 років.

Якщо ви подорожуєте Балеарськими островами і ще не були в Пальмі, обов'язково відвідайте це дивовижне місто.

Хочете вирушити до морського круїзу Середземним морем? Рекомендуємо вам Балеарські острови в Іспанії, скористайтесь орендою яхт у Пальме-де-Майорці.

Яка ціна оренди яхти чи катера на Пальмі-де-Майорці?

Вартість оренди яхт в Іспанії залежить від цілого ряду факторів. Основні з них, що впливають на вартість: розмір, тип (моторна або вітрильна яхта, катамаран, суперяхта) та вік судна, сезонність (високий та низький сезон), послуги шкіпера, додаткові послуги на борту, тривалість подорожі. Якщо ви хочете сповна насолодитися своєю подорожжю Балеарськими островами, радимо вам вибрати бюджетний і водночас атмосферний варіант – вітрильну яхту, місткість до 10 осіб, віком від 3 до 5 років.

Зробити все самому чи звернутися за допомогою?

Оренда яхти на Майорці – досить складне завдання для новачка. Вам доведеться провести досить тривалий пошук і підбір оптимального варіанту, потім потрібно буде домовитися з чартерною компанією і погодити всі нюанси. Але у вас є альтернатива – спеціалізована компанія, яка допоможе зробити все швидко та без проблем оформити оренду яхти чи катамарану на Майорці.

От переваги обох варіантів:

Як орендувати яхту на Пальма де Майорка
Самостійне вирішення завдання Допомога спеціалістів
Економія вартості послуг компанії-посередника. Гарантований результат у найкоротший термін;

Економія вашого часу – ви озвучуєте свої побажання, всю роботу виконує менеджер.

Як бачите, єдина перевага самостійного вирішення питання – невелика економія на вартості послуг, але чи варто вона вашого часу та ризику отримати неприємні сюрпризи? Навряд.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.