Оренда яхти Марина Лазур

Показано один результат

Катамаран Pelican

6 2020 12,9x5,96

Чорногорія (Marina Lazure)

$4,350

Оренда яхти та катери в порту Лазур – вибираємо пригоди!

Чорногорія – невелика, але досить цікава країна. Тут можна виділити північно-східну частину, яка є горами, і південно-західну – узбережжя Адріатики.

Якщо ви приїхали на відпочинок до одного з місцевих морських курортів (Будва, Котор, Тіват, Герцег-Нові), рекомендуємо вам скористатися послугою оренди яхти.

Лазур – невелика марина, розташована в містечку Герцег-Нові біля входу до Которської затоки, стане чудовою відправною точкою. Звідси можна протягом дня відвідати відразу кілька найцікавіших місць, як у самій затоці, так і за її межами.

Куди вирушить до Чорногорії, скориставшись орендою яхт

Отже, давайте розглянемо, що можна відвідати в регіоні, скориставшись орендою яхт у Лазурі:

 1. Тіват. Досить велике (за місцевими мірками) портове місто, тут до речі знаходиться і аеропорт. Тут повно ресторанчиків, барів та дискотек. У Тіваті часто проводять виставки та фестивалі, тут гарна інфраструктура. Тіват точно варто відвідати іноземного туриста.
 2. Донья Ластва. Це невелике містечко із милими будиночками затишними садами – справжній ідилічний рай Чорногорії. Тут ви зможете тихо та спокійно відпочити біля підніжжя гори Врмац, насолоджуючись чудовими краєвидами місцевості навколо. А ще в Доньї Ластві є дві середньовічні церкви, одна з яких старша за 1000 років.
 3. Прчань. Якщо ви любите естетичні види та тихий відпочинок, Прчань – це те, що потрібно. Містечко буквально змальоване з листівки і все вкрите зеленню. Тут буде приємно прогулятися набережною в тихій спокійній атмосфері. Крім того, у Прчані ви знайдете великий храм XVIII століття, один із найбільших у регіоні.
 4. Котор. Саме це місто дало назву всій затоці, її ніяк не можна обминути. Центр міста входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та топ-10 місць в Адріатиці, які обов'язково потрібно відвідати. Тут досі збереглися фортечні мури та більшість будинків в історичному центрі, а ще тут повно різних храмів, ресторанчиків, магазинів та скрізь ходять юрби кішок.

Вибираємо відповідне судно

У будь-якому випадку вам доведеться вибирати собі судно для круїзу. У будь-якій марині ви матимете вибір принаймні з десятка суден.

Ось кілька рекомендацій про те, як правильно вибрати яхту для оренди:

Вибираємо відповідне судно
  Про що потрібно пам'ятати при оренді яхти

Тип судна

Ви вибираєте не лише за розміром, а й за типом судна:
 • Вітрильні яхти. Це найпростіший і бюджетний варіант, при цьому вони здатні подарувати вам незабутні емоції від морського круїзу під вітрилами;
 • Моторні яхти. Вони здатні плисти набагато більше і швидше за вітрильні, тому ви зможете планувати тривалі переходи. Щоправда, за швидкість доведеться платити великою витратою палива;
 • Катамарани. Такі судна значно більші за яхти, вони просторіші, і стабільніші в морі. Щоправда, вартість оренди катамарану буде вищою, ніж у яхти.

Вік яхти

Всі яхти та катамарани можна умовно поділити на 4 групи за віком:
 • Нові (до 3 років). Найдорожчі та комфортніші.
 • Майже нові (до 5 років). Майже нічим не відрізняються від нових, але на 20% дешевше.
 • Середні (до 10 років). Майже завжди гірше оснащені, ніж нові, приблизно на 30% дешевше.
 • Старі (понад 10 років). Гірше оснащені, і менш зручні, приблизно на 40% дешевші за нові.

Коли бронювати

 • Оптимальний варіант для бронювання – раннє замовлення (за 6 місяців) у низький сезон. Різниця за ціною за аналогічний маршрут та судно у високий сезон без попереднього бронювання може перевищувати 50%.

Щодо ціни оренди яхти або катера Лазур, то вона у низький сезон стартує приблизно з 300€ за невелику яхту за добу (судно вміщує 8-10 осіб), таким чином, якщо поділити загальну суму на кількість людей, вийде приблизно 30 -40€ з особи за день. Не так і багато, правда?

Найкраще рішення для охочих орендувати яхту в Чорногорії – звернутися до професійних консультантів. Наші менеджери добре розуміються на всіх особливостях цього питання і допоможуть вам швидко підібрати найкращий для вас варіант.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.