Оренда яхти Мале

Відображаються усі з 8 результатів

Моторна яхта люкс Azalea (2015)

9 18 2015 39x8

Мальдіви (Мале)

$53,300

Катамаран Over Reef

3 6 2019 16,45x5,4

Мальдіви (Мале)

$1,900

Моторна яхта HL33

9 18 33,53x9,23

Мальдіви (Мале)

$6,000

Моторна яхта Samara 1

4 8 27,43x6,71

Мальдіви (Мале)

$46,000

Моторна яхта Dhaainkanbaa

7 14 40x10,5

Мальдіви (Мале)

$70,000

Моторна яхта Nawaimaa

4 8 2016 26,25x5,85

Мальдіви (Мале)

$10,800

Моторна яхта F YACHT

4 8 2014 23,95x6,5

Мальдіви (Мале)

$6,000

Моторна яхта ALICE (exclusive)

9 20 2019 31x11

Мальдіви (Мале)

$7,700

Оренда яхти – проведіть свою відпустку цікаво та захоплююче

Мальдіви – невелика, але дуже гарна країна-архіпелаг. Тут просто райські умови для відпочинку на пляжі, гарна інфраструктура та багато можливостей для активного відпочинку.

Щоправда, є свої особливості - через те, що практично всі найцікавіші місця розкидані на пристойній відстані один від одного, на невеликих острівцях, для того, щоб дістатися туди знадобиться потрібний транспорт.

Кращий вихід – оренда яхти. Мале - найбільший острів архіпелагу, його столиця, він пропонує вам все, що потрібно для активного відпочинку. Звідси недалеко до аеропорту, тут гарний вибір яхт, катамаранів та чартерних компаній.

Оренда яхт у Малі дозволить вам відвідати найвіддаленіші куточки незайманої природи та приємно провести час, з головою занурившись у свою пригоду – морський круїз на Мальдівах.

Оренда яхти на острові Мале – що можна подивитися

Оренда яхти та катери на острові Мале – це можливість відвідати віддалені куточки цієї дивовижної країни.

Ми рекомендуємо побувати в наступних місцях:

  • Атол Адду. Це – невеликий оазис, покритий банановими пальмами та чагарниками, двадцять три острови, більшість із них безлюдні. Тут розташований найпопулярніший курорт. На Адду ви знайдете і невеликі рибальські села, центри для дайверів і навіть аеропорт. Тут майже немає архітектурних пам'яток, зате дуже гарна природа та чудові можливості для дайвінгу.
  • Атол Баа. Це місце було примітним тим, що сюди потрапляли моряки після аварії корабля. Тепер же, Баа – курорт для тих, хто любить морську рибалку, дайверів та віндсерферів. До складу атолу входять 72 острови, і лише на 13 постійно живуть люди. На Баа розташований великий заповідник, Ханіфар Бей. Влітку дайвери зможуть побачити тут велику кількість скатів та акул, а також інших підводних мешканців, Баа – дуже популярний серед дайверів.
  • Атол Південний Мале. Як і на інших атолах, тут ви знайдете чисті білі пляжі та прекрасні природні види. З майже тридцяти островів, лише на трьох постійно живуть люди, ще на 17 знаходяться готелі для туристів, інші залишаються незайманими. Це – рай для любителів морської риболовлі, пляжного відпочинку, та віндсерфінгу. Крім того, сюди люблять приїжджати дайвери, тому що тут є для цього все, що потрібно.

Ціна оренди яхти або катера на Малі

Якщо ми говоримо про вартість оренди яхт, то на кінцеву цифру впливатимуть відразу кілька факторів, серед яких тип та вік судна, його комплектація, сезон, наявність додаткових послуг та цінова політика конкретної чартерної компанії.

Ось кілька порад про те, як зробити правильний вибір і отримати хорошу якість за прийнятну ціну.

Ціна оренди яхти або катера на Малі
  Як вибрати

Вибираємо тип судна

У більшості випадків, ви будете вибирати між двома основними видами суден: яхти та катамарани. Тут на Мальдівах великим попитом користуються катамарани, оскільки вони набагато стабільніші в морі і через низьку осідання можуть підходити близько до берега, що дуже зручно для мілководних атолів. З яхтою ви ризикуєте швидко сісти на мілину. Однак оренда яхт значно дешевша за оренду катамаранів.

Вибираємо вік судна

Човни у віці 1-3 роки найдорожчі; ті, яким 3-5 років істотно дешевші, і вони майже в такому ж стані; старші варіанти будуть вже менш комфортними і не в такому хорошому стані. Тож, мабуть, оптимальним варіантом буде саме судно середнього віку (до 5 років).

Чи потрібні додаткові послуги

Як правило, в більшості випадків вам окрім власне самого судна під час круїзу можуть запропонувати ще й різні послуги, на кшталт прокату спорядження для дайвінгу. Це можуть закласти в ціну, або ви оплачуватимете їх окремо. У будь-якому випадку перед тим, як зробити замовлення, варто подумати, чи це вам потрібно і чи готові ви за таке платити.

Високий або низький сезон

Тут на Мальдівах, як і в інших місцях, є сезонність. Так, у високий сезон (січень-квітень), коли найменше опадів і більше сонячних днів, вартість оренди суден буде приблизно на 30% вищою від вартості в низький сезон (літні місяці), але, якщо вас не бентежать примхи погоди, ви зможете здорово заощадити. До того ж плисти у легкий шторм – також пригода!

Хочете легко та швидко орендувати яхту на Мальдівах, при цьому не витрачаючи часу на пошуки, підбір та аналіз?

Не проблема! Наші фахівці допоможуть вам у виборі оптимального для вас варіанта з урахуванням ваших вимог та побажань.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.