Оренда яхти Мае

Показано один результат

Оренда яхт – захоплюючий активний відпочинок

Якщо вам набриднув лінивий відпочинок на пляжі, і ви хочете динаміки та пригод, рекомендуємо вам вирушити до морського круїзу Сейшельськими островами. Що вам потрібно для цього?

Оренда яхти. Мае – найбільший острів архіпелагу запропонує вам усе, що потрібно. Тут є марина для яхт і звідси ви зможете розпочати свою пригоду. А ще, оренда яхти або катера на острові Мае – це особлива атмосфера: приємний релакс з легким погойдуванням на хвилях, веселий відпочинок у компанії друзів, можливість уникнути рутини, купа фоток для Інстаграма та ін.

Одним словом – це варто спробувати хоча б раз.

Оренда яхт у Мае – відкрийте для себе Сейшели

Оренда яхти на острові Мае дозволить вам дістатися найцікавіших куточків цього регіону. Рекомендуємо вам відвідати такі місця:

  1. Сейшельський Національний Парк Морн – Мае. Найбільший національний парк в регіоні Morne Seychelles знаходиться на острові Мае. Тут є багато туристичних маршрутів, тому ви зможете легко обійти його за день. Види тут просто неймовірні.
  2. Ринок Sir Selwyn Selwyn Clarke. Щоб краще дізнатися про побут і культуру місцевого населення, рекомендуємо вам відвідати великий ринок Sir Selwyn Clarke. За свою більш ніж вікову історію цей ринок бачив багато чого, але, як і сотню років тому, тут ви знайдете справжню атмосферу Сейшел!
  3. Національний Морський Парк Святої Анни. Це дуже популярне серед туристів місце. Підводний світ тропічних островів здатний здивувати будь-якого туриста. Тут хороші можливості для дайвінгу та сноркелінгу. Відвідайте Парк Святої Анни та отримайте купу емоцій.

Як вибрати судно для оренди?

Коли ви вибираєте судно, ви враховуєте низку факторів, причому при оренді яхти деякі з них важливіші за інші саме для вас.

У таблиці представлені найважливіші фактори, що впливають на вибір судна та надано рекомендації щодо підбору.

Як вибрати судно для оренди?
Фактор Рекомендації щодо вибору

Комфорт

Найкомфортнішими є яхти класу люкс. Це – великі та місткі кораблі, оформлені як дорогі 5-зіркові готелі. Звичайно, за такий комфорт доведеться викласти кругленьку суму.

Швидкість

Завдяки своїм потужним дизельним моторам, моторні яхти здатні плисти в 2-3 рази швидше за вітрильні судна, причому навіть за поганих погодних умов. Більша швидкість – більше відстані можна покрити за день.

Романтика

Якщо ваша мета – отримати нові емоції та враження від круїзу, вітрильні яхти – ваш вибір. Ніщо не зрівняється з їхньою романтикою.

Простір на борту

Катамаран буде щонайменше в 1,5 разу більше яхти тієї ж довжини. Якщо ви оберете катамаран, тісно не буде нікому.

Стабільність та безпека

Завдяки своїй конструкції, катамаран майже не хитає на хвилях, його майже неможливо перевернути. Якщо ви схильні до заколисування, краще вибрати катамаран.

Бюджетність

Вітрильні човни – найкраще рішення при обмеженому бюджеті. При цьому ви все одно зазнаєте кайфу від своєї морської пригоди.

Ціна оренди яхти або катера на Мае залежить від кількох факторів. Їхня сукупність визначає кінцеву суму. Ось основні з них:

  • Тип судна: вітрильна, і моторна яхти, і катамаран. Вітрильна яхта – найдешевша, моторна – дорожча, а катамаран ще дорожча.
  • Вік судна: нові яхти (1-3 роки) – найдорожчі, судна, віком до 5 років – приблизно на 20% дешевше, а ті, яким 10 і більше років – ще на 20-30% дешевше.
  • Високий/низький сезон: у будь-якій країні світу є високий та низький сезон. На Сейшелах – це період із травня до вересня. Різниця в ціні на яхту у високий та низький сезони становитиме 30-40%.
  • Інші фактори. Сюди входять різні додаткові сервіси на борту, прокат обладнання для активного відпочинку, страховки та ін.

Тим, хто бажає орендувати яхту на Сейшелах, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до наших консультантів, вони швидко підберуть оптимальне рішення з урахуванням ваших вимог.

Ми готові допомогти вам з орендою яхти на Мае.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.