Оренда яхти Хулхумале

Відображаються усі з 3 результатів

Оренда каюти на яхті Dream 60

6 14 2011 18x8

Мальдіви (Хулхумале)

$780

Катамаран Leopard 38

4 2015 11,5x6

Мальдіви (Хулхумале)

$3,500

Катамаран Lagoon 620

6 12 2019 19x10

Мальдіви (Хулхумале)

$26,900

Оренда яхти – проведіть свою відпустку цікаво та захоплююче

Чи можна провести всю свою відпустку на пляжі, засмагаючи, купаючись і ні про що не думаючи? Можна, можливо! Але рано чи пізно вам набридне такий лінивий варіант, захочеться якогось руху, нових вражень, нового досвіду. Рекомендуємо вам цікавий варіант проведення часу – морський круїз. Що вам потрібне для цього? Оренда яхти. Хулхумале - невеликий рукотворний острів, неподалік Мале. Тут розташована досить велика марина з добрим вибором суден. Хулхумале може стати вашою відправною точкою у дослідженні Мальдів.

Оренда яхт на Хулхумалі дозволить вам не тільки насолодитися красою Мальдів, але й приємно провести час далеко від шуму курортного міста, далеко від рутини та звичних проблем. Морський круїз – це можливість вирвати себе зі звичного середовища та «перезавантажиться», крім того, ви отримаєте просто море емоцій та вражень від цієї пригоди. Кращого варіанта відпочинку не вигадаєш.

Оренда яхти на острові Хулхумале – що можна подивитися

Оренда яхти та катери на острові Хулхумале дозволить вам відвідати ті місця, які недоступні туристу на суші. Ми рекомендуємо відвідати:

  • Малі – столиця держави. Більшість туристів прибувають саме сюди. Так, місто зовсім невелике (2,5 х 1 км), але тут зосереджена більшість архітектурних та культурних пам'яток країни, серед яких: мечеть "Велика П'ятниця" з ісламським центром, і могилами героїв Мальдів, та їх правителів, Президентський Палац, Національний Музей Мальдів та ін.
  • Острів Мараду. Майже всі острови на Мальдівах схожі на картинки з туристичних листівок: пальми, пляж з білим піском, море ... Все це є і на острові Мараду, але крім того, тут ви знайдете занедбані морські бази Великобританії і те, що колись було англійською в'язницею. Тут ви побачите рештки колоніального минулого островів.
  • Острів Тілафуші. На відміну від інших островів, Тілафуші – штучного походження. Він примітний тим, що збудований на фундаменті з міського сміття. Це унікальне місце, і його точно варто відвідати.
  • Острів Хулул. Найцікавіше, що є на острові - аеропорт, він займає майже всю його площу. Крім того, на острові є хороша інфраструктура, готелі, ресторани тощо, тому багато хто навіть не виїжджає за його межі, воліючи залишатися тут.
  • Багато безіменних атолів. Тут така величезна кількість невеликих острівців з незайманою природою, що їх не перерахувати. У своєму круїзі ви зможете без проблем зупинятися на будь-якому з них.

Ціна оренди яхти або катери на Хулхумалі

Так, оренда яхт – це недешеве задоволення, проте при правильному плануванні та вдалому виборі ви зможете отримати дуже прийнятне бюджетне рішення. На загальну вартість впливають кілька факторів, і саме їхня сукупність і визначає кінцеву цифру. У наступній таблиці подано кілька порад про те, як можна заощадити гроші і при цьому отримати бажані враження від круїзу.

Для того, щоб отримати лише приємні враження від свого круїзу вам доведеться витратити певний час на пошук та підбір відповідного варіанту, але, якщо ви не хочете цього робити, а просто бажаєте швидко орендувати яхту на Мальдівах Ви можете скористатися послугами професійних менеджерів, які допоможуть вам з організаційними питаннями.Відповіді на часті питання з оренди яхт

loader-image

Усі човни, що здаються в оренду чартерними компаніями, застраховані, проте Вам і всім членам команди знадобиться оформити туристичну медичну страховку (для активних видів спорту).

Ми пропонуємо вітрильні яхти, катамарани, моторні яхти, розкішні яхти та гулети.

Вітрильні яхти пропонують найкращий вітрильний, спортивний та романтичний досвід та найнижчі ціни.

Катамарани дають найбільший простір, багато комфорту та солідного парусного спорту. Вони також ідеальне рішення для відпочинку з дітьми чи великими компаніями.

Моторні човни забезпечують швидкість і потужність, тому можна відвідати більше островів та міст та залишити більше часу для прийняття сонячних ванн, плавання, підводного плавання та відпочинку.

Розкішні яхти надають всі переваги 5-зіркового готелю, але разом з тим відкривають можливість вирушити з одного пункту призначення до іншого і усамітнитися.

Гулети – найкращий варіант для великої компанії.

У договорі з компанією прописано умови повернення у певні моменти часу. Майже ніколи вся сума не повертається, зазвичай компанія може утримати 10% від суми, якщо ви відмовляєтеся більш ніж за шість місяців до дати виїзду, далі сума зменшується з наближенням дати відплиття.

Якщо ви довірите питання оренди нам, жодних складнощів для вас не буде, всі організаційні питання ми беремо на себе. Якщо ж ви вирішили самі зайнятися організацією, у вас буде набагато більше ризиків.

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.