Замовити тур на яхті

Організовуємо туристичні поїздки по всьому Світу. Тури на яхті.

Гарячі, новорічні, екскурсійні та гірськолижні тури, морські та річкові круїзи, автобусні тури в Європу, шопінг тури до Італії, паломницькі тури в Ізраїль, і багато, багато іншого.

Відповіді на часті запитання

Як правило, ми працюємо в високий сезон, а в цей час в регіоні сухо і тепло, тому ймовірність сильного шторму, через якого треба буде переносити тур - дуже мала.

Однак, в питаннях погоди не можна бути на 100% впевненим ні в чому, тому в подібних ситуаціях тур переноситься. У такому випадку всі деталі будуть обговорюватися з вами в індивідуальному порядку.

Так, такий варіант можливий. В цьому випадку ви бронюєте НЕ судно, а тільки окрему каюту. Якщо набирається достатня мінімальна кількість людей, тур проходить в заплановані дати.

Так, для судів передбачені спеціальні рекомендації з безпеки в зв'язку з пандемією COVID-19. Після кожного туру, судно проходить спеціальне очищення. На яхті можна мінімізовать контакти з іншими людьми, до того там немає нікого «зайвого», тому під час круїзу ніхто не заражається.

Ви орендуєте яхту цілком для своєї групи. Ви самі вирішуєте між собою, хто буде в якийсь каюті. Як правило, каюти не сильно відрізняються один від одного в плані простору і комфорту. Якщо ви бронюєте НЕ яхту, а окрему каюту, тоді ви можете вибрати з тих варіантів, які доступні на даний момент.

Вартість квитків не входить у вартість туру, ви купуєте квитки самі окремо. Але наші фахівці готові допомогти вам в цьому питанні. Вони проконсультують вас як, де і коли це краще зробити.

    Телефон: +38 (044) 300-27-03

    Mail: company@a-sparks.com

    Організатор турів на яхті: “Спаркс Лайф”